Wycieczka po Night City — najlepsze trasy na przejażdżkę

+
Zasiądź za kierownicą i pędź, ile dusza zapragnie – jeśli chodzi o przemieszczanie się z punktu A do punktu B, Night City jest miastem kierowców! Od aut sportowych i wysokiej klasy samochodów po ciężarówki, budżetowe gruchoty, motocykle, a nawet opancerzone furgonetki – ulice miasta czekają, aż spalisz trochę gumy. Załącz radio i w drogę! Wybraliśmy dla Ciebie kilka tras oraz obszarów, które są idealne do jazdy z dużą prędkością (z niechcianą uwagą lub bez niej) lub spokojnej nocnej przejażdżki. Odpalaj silnik!
  • Trasa Rattlesnake CreekBadlandy to miejsce dla miłośników off-roadu. Piękno pustyni polega na tym, że możesz zboczyć z niemal każdej drogi i swobodnie pędzić bez zastanowienia, a my znaleźliśmy przyzwoity punkt wyjścia dla Twojej przygody — trasę, która różni się nieco od rozległych połaci piasku. Rattlesnake Creek znajduje się za elektrownią słoneczną w południowej części Badlandów. To wyschnięte koryto rzeki wydaje się stworzone do szybkiej jazdy. Spróbuj utrzymać kontrolę nad pojazdem na mokrym piasku, omijaj formacje skalne i pędź między wyszczerbionymi ścianami wąwozu. Najlepiej rozpocząć trasę od Lake Farm, która znajduje się na wschodniej części wzgórza (tuż za tamą). Niedaleko stacji Lake Farm możesz skręcić w lewo w dół stromego zbocza. Nabierz prędkości, a następnie skręć w lewo do samego wąwozu. Teraz spróbuj dotrzeć do końca i wjechać z powrotem na asfalt, nie rozbijając się po drodze!

  • North Oak Hills – zobacz, jak żyje elita Night City w North Oak! Ich rezydencje mieszczą się na usianych palmami wzgórzach, a kręte drogi, które wiją się przez tę bańkę bogactwa, też stanowią całkiem fajną trasę do jazdy. Możesz zacząć od Charter Hill na skraju Westbrook i podążać główną drogą, która prowadzi obok Kolumbarium. Czym wyżej, tym bardziej zielono. W końcu dostrzeżesz ikoniczny znak North Oak. Tam możesz skręcić w prawo i zapuścić się dalej w głąb wzgórz majaczących za znakiem lub odbić w lewo za rondem. Tak czy inaczej, możesz cieszyć się energiczną jazdą wokół North Oak. Będziesz pokonywać pochyłe zakręty, a nawet przejeżdżać przez kilka krótkich tuneli. Jeśli chcesz jechać z dużą prędkością, zalecamy motocykl, choć utrzymanie się na wąskich drogach jest nie lada wyzwaniem (ale chodzi o emocje, prawda?). Jeśli jednak wolisz spokojniejszą przejażdżkę, zwolnij i chłoń panoramiczne widoki Night City!

  • Nowo otwarta autostrada – biegnie z Westbrook w Japantown do Wellsprings w Heywood. Uważana niegdyś za „opuszczoną”, została w końcu ukończona i jest teraz otwarta dla wszystkich! Ta fantastyczna miejska trasa, która wije się pośród drapaczy chmur i megabudynków Night City, pozwoli Ci przyjrzeć się z bliska różnicom w architekturze poszczególnych dzielnic. To ekspresówka, więc możesz wcisnąć gaz do dechy podczas pokonywania prostych ulic i długich zakrętów. Możesz nawet połączyć tę trasę z North Oak, wjeżdżając na autostradę tuż przy dużym rondzie na skraju Wellsprings niedaleko wzgórz (po prostu skręć w prawo, gdy zobaczysz sprzęt budowlany!). Szczególnie fajnie jeździ się tu nocą, a deszcz sprawia, że autostrada jest wyjątkowo nastrojowa! Ale jedna uwaga: podobno od czasu ponownego otwarcia autostradą często przejeżdżają Tyger Claws, więc miej oczy szeroko otwarte.
  • Od slumsów Kabuki do Corpo Plaza – dłuższa trasa z imponującymi miejskimi widokami, która uwidacznia dwa kontrastujące ze sobą style życia w Night City. Najlepiej zacząć od wiaduktu w pobliżu Charter Street w Kabuki w dzielnicy Watson. Przez Kabuki przebiega podwyższona droga, która prowadzi na południe. Gdy zjedziesz w dół po pochylonym wiadukcie, od razu zobaczysz rozległy, hipnotyzujący widok na odległe megabudynki Night City. Poniżej znajdują się slumsy Kabuki pełne wąskich dróg, zatłoczonych mieszkań i ulic, którymi rządzą gangi. Gdy wiadukt zrówna się z ziemią, możesz skręcić w prawo, a następnie w lewo, wyjeżdżając na jedną z głównych dróg, rozciągających się na południowym krańcu tej dzielnicy. Odbij w prawo i skieruj się w stronę mostu, który poprowadzi cię do City Center. Rozkoszuj się szeroką prostą, nad którą górują korporacyjne drapacze chmur. Po chwili dotrzesz do majestatycznego ronda Corpo Plaza, gdzie w powietrzu pływają hologramy kolorowych karpi! Objeżdżaj rondo Plaza do woli, a następnie wybierz dowolny zjazd i udaj się w głąb Night City.
 
Top Bottom