Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
Ale mnie takie coś denerwuje... Nie podajecie tego drugiego pytania w swoim pierwszym poście, a póxniej je zadajecie...Potrzebowała go, bo się strasznie wstydziła, że Geralt ją wykiwał.
 
WTF, chodziło mi o przyczynę "jej bladości". Czy jak auto się rozbije przez zepsute zawieszenie, to powodem kraksy było to, że nie jechało prosto, czy to że miało zepsute zawieszenie?Zadajesz, Smerfie Marudo.
 
Nie zrozumiałem dokładnie, o co ci chodziło, przepraszam :p51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer30 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen11 pkt - Blizari,forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek8 pkt - Genesis,7 pkt - Tilran Aladron, Saphir5 pkt - Lucyf, jaszczur10, Allucard4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, FirnomirCo piła Ciri na weselu Geralta i Yennefer, które zakończyło jej opowieść o swoich dziejach?W razie niezrozumiałości, chodzi mi o opowiadanie historii Galahadowi.Edit:Ok, tylko zapomniałeś o rankingu :p
 
Tak banalne, że aż musiałem sprawdzić, żeby się utwierdzić..."i ja tam byłam miód i wino piłam"Zadaję...mogło już byćJaki tytuł dostał Geralt od królowej Meve?Jak miał się zwać?
 
Dokładnie.Twoja kolej.E:punkty51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer30 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen11 pkt - Blizari,forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek8 pkt - Genesis,7 pkt - Tilran Aladron, Saphir6 ptk- Allucard5 pkt - Lucyf, jaszczur10, 4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, Firnomir,Witchmark
 
Punkty51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer30 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen11 pkt - Blizari,forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek8 pkt - Genesis,7 pkt - Tilran Aladron, Saphir6 ptk- Allucard5 pkt - Lucyf, jaszczur10, 4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, Firnomir,WitchmarkJakie były ostatnie słowa Milvy Barring?
 
51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer30 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen11 pkt - Blizari,forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek, Genesis7 pkt - Tilran Aladron, Saphir6 ptk- Allucard5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, Firnomir,WitchmarkPoproszę więc o opis wyglądu Bonharta ;]
 
straszny ;) chudy jak kościotrup, wysoki jak drzewo, siwy i o wodnistym, "rybim" spojrzeniu niebiesko-szarych oczu
 
Genesis- czy nie jest to zbyt ogólne pytanie?Co powiesz na taki opis:Trzymał miecz pod pachą, w jednej ręce trzymał jajko, a w drugiej glonek chleba...To też pasuje, aha i chodził w gaciach...:)
 
51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer31 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen11 pkt - Blizari,forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek, Genesis7 pkt - Tilran Aladron, Saphir6 ptk- Allucard5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, Firnomir,WitchmarkGdzie Ciri zrobiła sobie tatuaż, jak wyglądał i kto miał taki sam ;)
 
51 pkt - Wallace, Pono Jr, Sam Fisher, Aran46 pkt - Elwer31 pkt - SBK727 pkt - Vaarel,23 pkt - Undomiel9, krakers,21 pkt - Kurak, Shwaq,15 pkt - WujDans, Morven14 pkt - Pan Vlk13 pkt - mBartek, Arim, Gwynbleidd66612 pkt - Yarpen , Blizari11 pkt - forestbbbb10 pkt - vLeK9 pkt - Keth, koziek, Genesis7 pkt - Tilran Aladron, Saphir6 ptk- Allucard5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - I Pucha I2 pkt - Kogut, Kondi, Agloval, Adam, Solmath, Monteusz, yarpen.zirgin81,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, fan, Coridor, Shear, Iwona, Hunter[pl], fugas , pawn77,Geralt of rivia, Firnomir,WitchmarkKto z bandy szczurów na początku dobierał się do Ciri?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom