Co sądzicie o Oblivionie?

+
Co sądzicie o Oblivionie?

Kto oglądał trailer 20 min. z gry Oblivion? Jakie wywarł na was wrażenie? Jeśli się nie mylę to powinien wyjść na święta, więc jest na co czekać...
 

nowy

Forum veteran
Jezu człeku od czego jest temat: "Inne gry RPG" przeczytaj też temat "zasady panujące na forum", czy coś w tym stylu. Pozdrawiam Nie powtarzajcie się po mnie
 
Chłopie, zastanów się co to za dyskusja o Oblivionie w tak szerokim topiku jak "Inne gry cRPG"?Jeden wielki bajzeli i megabajty spamu. Daycrawler dobrze że założyłeś ten temat, obawiam się jednak że kiedy wpadną tu pozostali zamieni się on w kupe g*wna z 20 postami typu "po co ten temat?"Nie spodziewam się po oblivionie niczego specjalnego. Dostatecznie zniechęcił mnie Morrowind żebym miał teraz z niecierpliwością czekac na kolejną część Elder Scrolls.Według mnie kwintesencją gier cRPG nie jest niekończąca się wędrówka czy możliwość zwiedzenia okolicznych lasów ale ciekawa, nielinearna fabuła, dialogi oraz takie przedstawienie świata, że będzie on sprawiał wrażenie przynajmniej po części prawdziwego.Myśle że mimo szumnych zapowiedzi Oblivion nie będzie posiadał żadnej z tych rzeczy , ot taki poprawiony Morrowind z oszałamiającą,choć po czasie nużącą, grafiką
 
MasPingon said:
Chłopie, zastanów się co to za dyskusja o Oblivionie w tak szerokim topiku jak "Inne gry cRPG"?Jeden wielki bajzeli i megabajty spamu. Daycrawler dobrze że założyłeś ten temat, obawiam się jednak że kiedy wpadną tu pozostali zamieni się on w kupe g*wna z 20 postami typu "po co ten temat?"Nie spodziewam się po oblivionie niczego specjalnego. Dostatecznie zniechęcił mnie Morrowind żebym miał teraz z niecierpliwością czekac na kolejną część Elder Scrolls.Według mnie kwintesencją gier cRPG nie jest niekończąca się wędrówka czy możliwość zwiedzenia okolicznych lasów ale ciekawa, nielinearna fabuła, dialogi oraz takie przedstawienie świata, że będzie on sprawiał wrażenie przynajmniej po części prawdziwego.Myśle że mimo szumnych zapowiedzi Oblivion nie będzie posiadał żadnej z tych rzeczy , ot taki poprawiony Morrowind z oszałamiającą,choć po czasie nużącą, grafiką
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz MasPingon. Jak bardzo ogromnie.
 

nowy

Forum veteran
MasPingon said:
Nie spodziewam się po oblivionie niczego specjalnego. Dostatecznie zniechęcił mnie Morrowind żebym miał teraz z niecierpliwością czekac na kolejną część Elder Scrolls.Według mnie kwintesencją gier cRPG nie jest niekończąca się wędrówka czy możliwość zwiedzenia okolicznych lasów ale ciekawa, nielinearna fabuła, dialogi oraz takie przedstawienie świata, że będzie on sprawiał wrażenie przynajmniej po części prawdziwego.Myśle że mimo szumnych zapowiedzi Oblivion nie będzie posiadał żadnej z tych rzeczy , ot taki poprawiony Morrowind z oszałamiającą,choć po czasie nużącą, grafiką
Tu się zgadzam, za Morowindem nie przepadamA jeśli chodzi o sens tego tematu, to mogłem się pomylić
 
Ostatnio spostrzegłem, że tematy z nazwami zakończonymi znakiem zapytanie nie cieszą sie zbytnią popularnością i zą zamykane...->DaycrawlerZamiast zakładać temat o nazwie "Co sądzicie o Oblivionie?" lepiej było założyć np "Oblivion - gra RPG".->Nowy Może taki teman mniej raziłby niektórych w oczy.:)
 
Jaki związek z topikiem ma to co napisałeś Tibor?Temat brzmi "Co sądzicie o Oblivionie?", polecam czytać dokładniej.
 
Oblivion bedzie pewnie b. dobry. Ale wyjdzie spooro przed Wiedzminem BTW: No to juz widze, ze mamy osobny topik o Oblivionie i Gothicu 3. Moze jeszcze NWN 2 ?
 
MasPingon said:
Jaki związek z topikiem ma to co napisałeś Tibor?Temat brzmi "Co sądzicie o Oblivionie?", polecam czytać dokładniej.
Było to nawiązanie to poprzednich wypowiedzi w tym temacie. Poza tym dyskusje o Oblivionie toczą się już w innym temacie. A Ty mógłbyś w końcu napisać coś własnego a nie tylko krytykować innych, negować poglądy innych osób...
 
Mas --> mala sugestia, przestan sie wszystkich czepiac Chcesz zwrocic na siebie uwage ? Wiec napisz cos sensownego, a nie w kolko to samo ...Edit: Mas --> szkoda, ze tylko w "tym temacie" ...
 
Koniu jako jedyny napisałem w tym temacie coś sensownego.Tibor jesteś hipokrytą i robisz się śmieszny pisząc "A Ty mógłbyś w końcu napisać coś własnego a nie tylko krytykować innych".Wystarczy że spojrzysz na swoje posty żeby zrozumieć o co chodzi-robisz dokładnie to o czym piszesz.Przestańcie wkońcu zaśmiecać ten temat swoimi "światłymi uwagami" co do racji jego bycia bo to już jest nużące i zaczyna mnie porządnie irytować.Nie macie nic do napisania to, jakby to powiedział Franż Mauer-wyp***ać.
 
Wiesz, Mas: niby zarzucasz brak związku postów z tematem, po czym bierzesz jakiś cytat z kosmosu, z postu w zupełnie innym topicu i napisanym kawał czasu temu.Co do reszty: czy jak widzicie tamat-kandydata do zamknięcia, musicie się zaraz w nim odzywać? Nie lepiej wysłać 2 PW - jeden do autora, drugi do Fallena i dać temu spokój? Widzicie, że mamy tu MasPingona, który widać nie może zrozumieć, że na różnych forach panują różne zwyczaje i sami prowokujecie te dyskusje.
 
Jesli ktoś ma link gdzie mozna ściągnąć ten 20 minutoy filmik to może by podał najlepiej jakiś polski mirror.Ja tradycyjnie na Obliviona czekam z niecierpliwością - lubię gry Bethesdy a Daggerfalla grałem naprawdę sporo - setki godzin...licze,że choć w mniejszej skali gra mnie nie zawiedzie - Morro mi się tez podobało co nie oznacza ,że nie widziałem w nim wad niemniej jednak jako całokształt dla mnie był rewelacyjny i pewnie z oblivionem bedzie podobnie.Co do sensowności tematu to sprawa dyskusyjna - wg mnie nie ma argumentów silnych na absolutne tak albo nie - kwestia do rozstrzygnięcia przez Fallena.....
 
IMO sam topik nie jest zly, a przynajmniej nie bedzie zly, ale dopiero po premierze Obliviona. Bo ile mozna pisac o samych zapowiedziach.
 
Lord Koniu said:
IMO sam topik nie jest zly, a przynajmniej nie bedzie zly, ale dopiero po premierze Obliviona. Bo ile mozna pisac o samych zapowiedziach.
W sumie o wiedźminie piszemy na tych samych zasadach
 
=> Lord koniu => No wsumie mu na tym forum cały czas badamy o wiedźminie jedunie po zapowiedziach ;)
 
Geno said:
Jesli ktoś ma link gdzie mozna ściągnąć ten 20 minutoy filmik to może by podał najlepiej jakiś polski mirror.
W jednym kawałku ten trailer mam z grudniowego CDA, ale nie znalazłem nigdzie całego do pobrania. Znalazłem go tylko w kawałkach (chapterach) tu: http://www.theelderscrolls.com/downloads/media_movies.htm (niestety nie polski mirror)
 
Top Bottom