Rozpocznij przygodę z The Witcher 3 REDkit

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Graj w Wiedźmina 3: Dziki Gon po swojemu!

Z dumą przedstawiamy edytor The Witcher 3 REDkit, kompleksowe rozwiązanie, które pozwala użytkownikom dowolnie tworzyć i modyfikować elementy Wiedźmina 3. Będziesz używać odświeżonych wersji tych samych narzędzi, których my używaliśmy do stworzenia tej legendarnej gry.

Nie możemy się doczekać co stworzysz z jego pomocą!


Twórz nową zawartość

The Witcher 3 REDkit pozwala użytkownikom edytować i dodawać zawartość do Wiedźmina 3 na PC. Narzędzia te pozwolą na większą swobodę w modyfikowaniu naszej gry niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że stworzysz:
  • nowe zadania
  • nowe światy
  • nowe cutsceny
  • nowe postacie / potwory / NPCe
  • nowe wpisy w dzienniku, dialogi itp.
…i znacznie więcej!


Udostępniaj ją innym

Chcieliśmy, żeby udostępnianie nowej twórczości było jak najłatwiejsze, więc The Witcher 3 REDkit zaprojektowaliśmy aby pozwalał na:
  • tworzenie nowych DLCków
  • pakowanie modów w ustandaryzowany sposób
Kiedy już stworzysz swój projekt, edytor pozwoli Ci wyeksportować go w ustandaryzowany sposób aby łatwo udostępnić go innym na Nexus Mods lub w Warsztacie Steam.


Twój przewodnik

Chcemy aby każdy mógł spróbować swoich sił w edytowaniu Wiedźmina 3 i wiemy, że początek przygody z moddingiem może wydawać się przytłaczający. Dlatego też przygotowujemy przewodniki, dokumentację i projekt demonstracyjny, dzięki którym łatwiej będzie zacząć.

Tutoriale o różnym poziomie trudności przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces tworzenia Twoich pierwszych modów!


Wymagania

Edytor będzie dostępny za darmo dla każdego, kto posiada grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC na Steam / Epic Games Store / GOG.


Playtest

Aby zapisać się na Playtest, po prostu przejdź na stronę The Witcher 3 REDkit na Steam i poproś o dostęp:
https://store.steampowered.com/app/2684660/The_Witcher_3_REDkit/

Dostęp będzie przyznawany stopniowo, a kiedy go otrzymasz "The Witcher 3 REDkit Playtest" pojawi się w Twojej Bibliotece Steam.
 
Dzień dobry, mam pytanie, czy dałoby się dostać dostęp do kodu źródłowego efektów takich jak finalColorBalance, paintEffect, ssao, itd? Tak jak już ma to miejsce dla shaderów w "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3 REDkit\bin\shaders\include"?

PS: Ten edytor jest genialny, dziekuje w imieniu całej społeczności moderskiej wiedźmina.
 
Top Bottom