Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Meciuk said:
Zaś pracami nad projektem kieruje Ola Cwalina, która przed rozpoczęciem pracy w CDProjekt pracowała m.in jako redaktor naczelny magazynów o grach Secret Service i Click.
mojemu pokoleniu nie trzeba tlumaczyc kim Ona jest i gdzie pracowała ;)
 

fakir

Forum veteran
Ech, znaczy same slawy pracuja nad Witcherem Czy to oznacza ze projekt jest skazany na sukces? Ja mysle ze tak!
 
Meciuk said:
Draghmar said:
Ja tez mam pytanie. Czy Wasze grono pracownikow to tylko plec meska czy moze jest tam gdzies jakas kobieta?
Zaś pracami nad projektem kieruje Ola Cwalina, która przed rozpoczęciem pracy w CDProjekt pracowała m.in jako redaktor naczelny magazynów o grach Secret Service i Click.Czyli nie tylko plec meska.
Tak, chyba wtedy o nicku "Cwalineczka". Pozdrawiamy!
 

lifar

Forum veteran
Może jakieś zdjątko ekipy, na którym dodatkowo byłyby choćby nicki forumowe osób z ekipy [o ile siedzą na forum i ole nie będą chciały podać swoich ptrawdziwych danych :> ] i funkcja jaką pełnią :>
 
LifaR said:
Może jakieś zdjątko ekipy, na którym dodatkowo byłyby choćby nicki forumowe osób z ekipy [o ile siedzą na forum i ole nie będą chciały podać swoich ptrawdziwych danych :> ] i funkcja jaką pełnią :>
hehe...to by bylo ciekawe. Zobaczuc kto wlasciwie robi Wiedzina
 

knot

Forum veteran
Emiel said:
wtedy o nicku "Cwalineczka"
Ola to Krupik, a Cwalineczka jest facetem...BTW, może jest już nieaktualne,ale cały czas jedyne na stronie:
 
Ty to zawsze dasz cos czego nigdzie nie bylo A jest moze werjsa w wzyszej rodz.? I z ktorego roku jest to zdjecie skoro zakladasz mozliwosc, ze nie jest juz aktualne?
 

gocek

Forum veteran
Draghmar said:
Ty to zawsze dasz cos czego nigdzie nie bylo A jest moze werjsa w wzyszej rodz.? I z ktorego roku jest to zdjecie skoro zakladasz mozliwosc, ze nie jest juz aktualne?
Nie no z tego co mówi to to sobie siedizło gdzieś na stronie...Jaaaasne
 
Gocek said:
Draghmar said:
Ty to zawsze dasz cos czego nigdzie nie bylo A jest moze werjsa w wzyszej rodz.? I z ktorego roku jest to zdjecie skoro zakladasz mozliwosc, ze nie jest juz aktualne?
Nie no z tego co mówi to to sobie siedizło gdzieś na stronie...Jaaaasne
Taaa...ostatnio jak dal linka ze strony to sie okazalo, ze to zagubiony link w mechanice gry. Takze z nim to nic nie wiadomo
 

knot

Forum veteran
Zwróćcie może uwagę na "miejsce zamieszkania" tego zdjęcia.Ono cały czas na oficjalnej stronie spokojnie sobie "siedzi" A brakuje na nim dla przykładu Oli...
 
kNOT said:
Ono cały czas na oficjalnej stronie spokojnie sobie "siedzi"
No tak, ale skąd Ty masz do niego linka Nie powiesz mi chyba że metodą prób i błędów do niego doszedłeś
 
kNOT said:
Zwróćcie może uwagę na "miejsce zamieszkania" tego zdjęcia.Ono cały czas na oficjalnej stronie spokojnie sobie "siedzi" A brakuje na nim dla przykładu Oli...
Nie no poddaje sie. Nie wiem jk do niego doszedles. przegladalem strone pod katem linka. Ale nie znalazlem czegos podobnego...
 
Gocek said:
Nie no z tego co mówi to to sobie siedizło gdzieś na stronie...Jaaaasne
hahaha wierz dalej we wszystko co mówi kNOT A pozatym on zawsze twierdzi że to gdzieś na stronie było? ale gdzie to już inna sprawa (i na jakiej stronie)
 
Thor said:
Gocek said:
Nie no z tego co mówi to to sobie siedizło gdzieś na stronie...Jaaaasne
hahaha wierz dalej we wszystko co mówi kNOT A pozatym on zawsze twierdzi że to gdzieś na stronie było? ale gdzie to już inna sprawa (i na jakiej stronie)
Link jest ze strony glownej. A nie z forum. Wiec nie wzielo sie z powietrza.
 
Top Bottom