Przeczytaj zanim zaczniesz nowy temat!!!

+

Rioo

Forum veteran
Rozwiązanie to to na pewno dobre - tylko niech ktoś z Reda to zauważy i wprowadzi w życie ... Każdy jeden nowy, który to przeczyta i zastosuje bedzie wtedy naszym sukcesem
 
krakers said:
Nightmare, niewiem czy wiesz, ale jest cos takiego jak EDIT, a pisanie dwoch postow jeden pod drugim jest wysoce niewskazane.
Bardzo za to przepraszam . Jednak to było trochę niezależne ode mnie. Po napisaniu pierwszego posta zaraz za nim wyskoczył mi post Yarpena, który chciałem skomentować - no i tak dziwnie to wyszło, a usunąć go niestety nie mogę. Jeszcze raz przepraszam .
 
Nightmare said:
Bardzo za to przepraszam . Jednak to było trochę niezależne ode mnie. Po napisaniu pierwszego posta zaraz za nim wyskoczył mi post Yarpena, który chciałem skomentować - no i tak dziwnie to wyszło, a usunąć go niestety nie mogę. Jeszcze raz przepraszam .
Spox(jak to mawial juhas ) nie musisz sie tlumaczyc. Chcialem tylko zwrocic twoja uwage zebys takich bledow w przyszlosci nie popelnial, bo przyjdzie Yarpen i cie nawyzywa(a nawyzywal on juz nie jednego).
 
Dzięki za radę, krakers . Widziałem Yarpena w akcji i przyznam Ci rację - potrafi być nieprzyjemny. Ale na niektórych takie słowa działają lepiej niż spokojne i łagodne tłumaczenie .PS: Nie za dużo emoticonek (tak się to pisze ) stawiam? Bo jakby to się stało denerwujące, to powiedzcie!
 
Emoty nie przeszkadzają, a co do nieprzyjemności to ... jestem taki bo mi to pomogło. Myślicie że moje posty były od razu takie jak teraz? Nie!
 
Yarpen Zirgin said:
Emoty nie przeszkadzają, a co do nieprzyjemności to ... jestem taki bo mi to pomogło. Myślicie że moje posty były od razu takie jak teraz? Nie!
Yarpen się faktycznie zmienił , szkoda tylko tych codziennie świeżych tematw... to se ne vrati
 
Korgan said:
Yarpen a myslalem ze sie urodziles duzy i pozadny i w bandazach
Yarpen jest duzi i potezny no i ma bandaze i nikt jemu nie podskoczy i i i lubi nowych forumowiczow wyklinac to nieladnie panie Yarpen bardzo zle sie pan zachowuje powiem to wszystko babci !!!!!!
 
Korgan said:
Korgan said:
Yarpen a myslalem ze sie urodziles duzy i pozadny i w bandazach
Yarpen jest duzi i potezny no i ma bandaze i nikt jemu nie podskoczy i i i lubi nowych forumowiczow wyklinac to nieladnie panie Yarpen bardzo zle sie pan zachowuje powiem to wszystko babci !!!!!!
Widzisz korgan, zaś sie czepiam. To miał być pomocny dla nowych temat, a takie wiadomości powodują że im sie nie zechce go przeczytać, bo mnóstwo czasu by im to zajęło.
 
Korgan said:
Korgan said:
Yarpen a myslalem ze sie urodziles duzy i pozadny i w bandazach
Yarpen jest duzi i potezny no i ma bandaze i nikt jemu nie podskoczy i i i lubi nowych forumowiczow wyklinac to nieladnie panie Yarpen bardzo zle sie pan zachowuje powiem to wszystko babci !!!!!!
No tak ale po co ten OT jak masz coś do Yarpena to napisz mu PM bo naprawde jak ktoś nowy zobaczy tego typu wypowiedzi to mu się odechce przeczytać co kolwiek na tym forum(pisać tym bardziej)A pan z avatara Yarpena to Eddy.EDIT: Tak Eddy to maskotka Iron Maiden. Edytuje bo nie chce się narażać ;)
 
W sumie to trochę rozrósł się ten topic za bardzo.Dajcie spokój mu już, bo przecież wystarczy napisać, że:1. Zanim zaczniesz nowy temat, przejrzyj wszystkie inne. 2. jeśli nie masz ochoty na czynnośc opisaną w punktcie 1 to nie otwieraj tematu. 3. Jeśli zaliczyłeś punt 3 poważnie się zastanów, czy temat jest odkrywcz, potrzebny, nr dubluje już istniejącego i coś wniesie. To cgyba tyle
 
Sib Ah said:
3. Jeśli zaliczyłeś punt 3 poważnie się zastanów, czy temat jest odkrywcz, potrzebny, nr dubluje już istniejącego i coś wniesie. To cgyba tyle
I wlasnie tu jest problem. Bo kazesz zastanwiac sie komus nad sensem jego tematu...A skoro chce go zalozyc to uwaza go za sensowny. Male sa szanse, ze zmieni zdanie.
 
Draghmar said:
Sib Ah said:
3. Jeśli zaliczyłeś punt 3 poważnie się zastanów, czy temat jest odkrywcz, potrzebny, nr dubluje już istniejącego i coś wniesie. To cgyba tyle
I wlasnie tu jest problem. Bo kazesz zastanwiac sie komus nad sensem jego tematu...A skoro chce go zalozyc to uwaza go za sensowny. Male sa szanse, ze zmieni zdanie.
Moja wypowiedz ma sens, tylko całościowo. Ktoś nie zapoznawszy się z forum myśli, ze założy temat, po przejrzeniu MOJEJ listy może się zastanowi...
 
Sib Ah said:
Moja wypowiedz ma sens, tylko całościowo. Ktoś nie zapoznawszy się z forum myśli, ze założy temat, po przejrzeniu MOJEJ listy może się zastanowi...
i tu dochodzimy do kolejnego problemu, ktory wlasciwie jest podstawowy. Raczej nie wiele osob przeczyta tego typu "pomoce".
 
Sib Ah said:
Nie przesadzaj, ostatnio na forum z deczka się uspokoiło. Zaczyna wiać nudą
To pozory. Bedzie weekend to bedzie wiecej czasu przez co bedzie wiecej ludzi. Poza tym do grudnia juz niedaleko. W zasdzie przy kazdej wiekszej akcji bedzie sporo osob.
 
Sib Ah said:
Nie przesadzaj, ostatnio na forum z deczka się uspokoiło. Zaczyna wiać nudą
Draghmar pilnuje porządku... A pojawi sie jakaś wzmianka w prasie-znów ludzie zaczną pisań. Tak było po WSG...
 
Co do tego czytania Pomocy to już nie jest to potrzebne, Rioo do każdego nowego użytkownika forum wysyła PW . Z informacjami o zakładaniu nowych tematów . Jest to bardzo ciekawe rozwiąznie problemu " związanego z nowymi tematami na forum Wiedźmina "
 
Top Bottom