Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

+
Kurczę, zobaczyłam ją pierwszy raz. Jest świetna :D

Miło się jej słucha, ale kilka kwiatków wyłapałem, jak na przykład, "I love Witcher series, but I played only Witcher 2" (xDDDD), że CP2077 będzie PC only, że Redzi nie wydają gry póki jej nie ukończą [ekhem ekhem Wiedźmin 2 ekhem ekhem], że gra będzie wydana na koniec 2013, ewentualnie początek 2014. Dużo domysłów, odnośnie klas, nie wiem czemu twierdzi że Czerwoni powiedzieli, że tą samą klasą będzie można grać na kilka różnych sposobów (nie przypominam sobie by gdziekolwiek, było opublikowane cokolwiek, odnośnie klas i ich cech)itp., etc., itd.

Ale, generalnie nie jest źle, bo czuć entuzjazm, a i głos przyjemny. :]
 
Toteż mówię o ogólnym odbiorze jej jako jej, a nie tego, czy się fachowo o CP wypowiada, czy nie :D
W sensie, że sprawia wrażenie bardzo fajnej babeczki.
 
Toteż mówię o ogólnym odbiorze jej jako jej, a nie tego, czy się fachowo o CP wypowiada, czy nie :D
W sensie, że sprawia wrażenie bardzo fajnej babeczki.

To już nie wiem czy ja taki mało domyślny, czy "jest świetna" daje zbyt szerokie pole do popisu, grunt, że się zgadzamy, że pozytywna dziewuszka. :]
 
Gdy podchodzi do jakiegoś tematu to na ogół wcześniej wykonuje dobry research, chociaż czasem opiera się na własnych domysłach albo odpływa na entuzjazmie (niekiedy się też myli, jak tu w kilku miejscach).
Ale ogólnie zaangażowania i oddania tematowi nie można jej z pewnością odmówić.

P.S. Zi3lonej, w ramach nadrobienia zaległości i pokuty za brak uwagi na forum Wieśka (jak nasz biedny mod ogranie teraz dwa fora jest dla mnie zagwozdką ;) ), proponuję obejrzeć filmiki (tak, jest ich więcej niż jeden) tej Pani odnośnie Wiedźmina. Widać tam nie tylko dogłębne podejście do gry od RED'ów, ale też spojrzenie na to dzieło przez pryzmat książkowego Geralta (co w USA rzadko się zdarza).
 
To już nie wiem czy ja taki mało domyślny, czy "jest świetna" daje zbyt szerokie pole do popisu, grunt, że się zgadzamy, że pozytywna dziewuszka. :]


Oj, nieprecyzyjnie się wyraziłam. Twoja racja jest Twojsza ;)

@IwaN
Już sobie nawet trochę nadrobiłam.
 

Yngh

Forum veteran
30-minutowy filmik o grze, o której praktycznie nic nie wiemy, zawierający prawie same domysły podawane w formie faktu i kilka błędnych informacji. Good job, girl!
 
Noale chyba jednak nieuważnie słuchałeś :p
Było ogólnie o systemie, przypuszczenia co z nim w kontekście dokonań Redów i parę pobożnych życzeń. Nic, czego by nie zdarzyło się popełnić dziennikarzom. W sensie błędów i wpadek.
 

Yngh

Forum veteran
Nic, czego by nie zdarzyło się popełnić dziennikarzom. W sensie błędów i wpadek.
I to ma być rekomendacja? xD Śmiesznie to brzmi zwłaszcza w kontekście tego materiału z TVP Info...

Ja niektóre filmiki tej dziewczyny znam i są ok, ale ten jest nie wyszedł.
 
Bo to jest tak: jakby krytykowała to zostałaby zjedzona a kości zmieszane z błotem. Ale jako że wypowiada się entuzjastycznie to błędy i wymysły są uznawane za słitaśną zaletę. Ale co tam, ja też wolę tych optymistycznie nastawionych od malkontentów.
 
MD faktycznie trochę popłynęła, ale jej entuzjazm jest zaraźliwy. Nie mam nic przeciwko, by jej przewidywania się sprawdziły. Co do klas - faktycznie na konferencji była mowa o ich wyborze, również na listopadowym spotkaniu szef projektu to potwierdził - tym niemniej powiedział też, że fabuła nie będzie dramatycznie inna jeśli np. zamiast solo wybierzesz netrunnera.

Przeglądając komentarze pod filmami na różnych zagranicznych serwisach i forach widzę, że Redzi umiejętnie budują legendę wokół siebie i swoich gier. ;)

PS Co do garbat.. orlego nosa - to oczywista aluzja do Yen.

PS2 Iwan, wielkie dzięki za nagranie. Zapomniałem o tym wywiadzie. Szkoda, że TVN CNBC nie pokazuje w sieci wszystkich rozmów ze swoimi gośćmi.
 
I to ma być rekomendacja? xD Śmiesznie to brzmi zwłaszcza w kontekście tego materiału z TVP Info...

Ja niektóre filmiki tej dziewczyny znam i są ok, ale ten jest nie wyszedł.

Ale, proszę, nie wciskaj mi na klawiaturze literek, których nie używałam :) Piszę tylko, że nie jest profesjonalistką i zdarza się jej popłynąć. I nawet w mniejszym stopniu, niż przywoływanej pani z TVP.
 
Chyba gubimy tutaj meritum dyskusji tematu. Powinniśmy skupiać się na nowych wiadomościach/domysłach odnośnie gry, a nie rozwodzić nad profesjonalizmem osób podających nam nową wiedzę - jeśli coś jest złe/nieprawdziwe należy poprawić i tyle :) ...

A poniżej humorystyczny bonusik :)...

 
Nic dziwnego ludzie na to czekali od dłuższego czasu, więc jak się tylko pojawił tester wszyscy się na niego rzucili a licznik bił jak szalony :D
 
Top Bottom