Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.
Jak ktoś gustuje w takich nietypowych, smakowych herbatkach, to polecam ten sklep http://www.smacznaherbata.pl/ . Miałem to "szczęście", że żona kiedyś się na niego natknęła ;). I teraz co dwa tygodnie muszę rezerwować finanse na nowe zakupy :)
 
One wszystkie tak się nazywają i niemal każda pięknie pachnie - tylko ze smakiem różnie bywa. Ale ananas brzmi kusząco :)
 
Ja co do smaków nie pomogę, dla mnie istnieje tylko zwykła, czarna :). Musiałbym żonki popytać :)

Edit: U was też padło forum Wiedźmina, czy to tylko coś u mnie?
 
Też padło u mnie. Więc pewnie każdy tak ma. Można się przyzwyczaić, bo to już normalne jest^^
 
Chyba trzeba będzie tutaj utworzyć osobny temat o Wiedźminie 3, bo chyba jutro powinien sie pojawić kolejny filmik na GI :).
 
Mnie najbardziej zastanawia, co oni tam kombinują. Już wcześniej było parę dłuższych "nieobecności", a po powrocie forum, nie było zmienione dosłownie nic. Hymmmm...
 
Nooo W3 na razie górą nad CP :D W moim skromnym zdaniu :) Tam się tyle dzieje że już nie wiem co tu się dzieje :p Ktoś w skrócie powie czy zdarzyło się coś ważnego od miecha?
 
Tu może ruszy się coś po E3, jeśli oprócz W3 Czerwoni wezmą ze sobą CP2077 i zdradzą cośkolwiek nowego.
 
Wolę siedzieć jakoś na W3 tam się zżyłem od tylu lat ... tu jakoś nie mam wgle info na temat CP. Nie znam tego papierowego RPG'a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom