Mass Effect

+
Zdementowano tytuł - to czy nowe ME bedzie prequelem / sequelem pozostaje tematem otwartym.

Może i tak ale jakiś czas temu z różnych doniesień wynikało że akcja będzie rozgrywać się po wydarzeniach z trylogii. Po tym newsie z tytułem zapaliło się światełko, ale skoro to ściema to nadzieja znowu przygasła.

Grałam ostatnio ponownie w ME i czuję niedosyt po tych 103h. Warto zainwestować w Cytadelę?

Dodatek ma bardzo dobre opinie, fajne pożegnanie z serią i całą załogą Normandii, pełne humoru i smaczków. Sam nie grałem, ilekroć nachodzi mnie żeby zakupić wszystkie fabularne dodatki do dwójki i trójki żeby przejść całą trylogię w najpełniejszej formie, mój zapał stygnie gdy uświadamiam sobie że pochłonęłoby to 6480 punktów Bioware czyli jakieś 250 zł...
 
O przegapiłam Kamowego posta. Cytadela jest bardzo fajnym dodatkiem dla fanów i i warto w nią zagrać tuż przed finałem. Ogólnie rzecz biorąc to wielka impreza ze wszystkimi kumplami. Ja się dobrze bawiłam, choć żałuję zakupu Lewiatana (nuda) i odpuściłam sobie Omegę (za taką cenę, senkju, postoję).
 
No właśnie ceny punktów Bioware są z deka przegięte. Chociaż niby część tych BP mam za osiągnięcia ME3. Lewiatana sobie odpuściłam, Omega rzeczywiście odstrasza ceną. Na Cytadelę chyba się w końcu skuszę.
 
Wow, faktycznie mam tam jakieś punkty, czyli za to mogę kupić dodatki do Mass Effecta? :D

Tak. Wchodzisz w info i tam się lista rozwija z zawartością jaką możesz pobrać :) Tylko czytaj opisy, bo możesz np. kupić jakiś komiks przez przypadek, a nie dlc do gry ;>
 
Szkoda, że tylko do trójki, ale dobre i to. Mam 840 punktów, wystarczy na Lewiatana lub Javika, które lepsze? Uprzedzając ewentualne pytanie, nie, nie zamawiałem gry przed premierą więc Javika nie dostałem za darmo :p

A jak to teraz jest z dodatkami do dwójki? Grę mam jeszcze z czasów przedoriginowych i kiedyś to wszystko kupowało się przez profil na Social Bioware, ale teraz nie jestem pewien. Niby strona wciąż działa, ale słyszałem że to już nieaktywna usługa.
 
Aż się zalogowałam na origina, żeby sprawdzić. Otóż pracują nad tym. Znaczy do niczego, aktualnie ;D
 
 
Pytanie zadane już parę tygodni temu, ale nie doczekało się odpowiedzi więc może wciąż jest sens coś napisać, a nuż się przyda. Nie wiem czy wersja Steamowa czymś się różni od pudełkowej (poza oczywistym przypisaniem do konta), ale w pudełkową oficjalnie grać się nie dało po angielsku z napisami, bo w przeciwieństwie do jedynki wydanej przez CD Projekt, dwójka miała tylko i wyłącznie pełną polską wersję językową. Żeby zrobić sobie polską kinówkę trzeba było grzebać w plikach. W sieci jest kilka poradników co i jak, przykładowy masz tutaj -> CLICK

A tutaj ciekawostka dotycząca Mass Effect 4 -> CLICK

Rzekomo zwiastun gry jest już gotowy i ma zostać zaprezentowany na nadchodzących targach E3. Moim zdaniem dziwny ruch, ale wyczekiwany. Dziwny, bo choć fani trylogii Sheparda domagają się szczegółów na temat kolejnej odsłony cyklu (sam do nich należę) to jednak za chwilę premiera Dragon Age 3 i to na promocji tej gry powinni się teraz skupić zamiast dzielić siły i uwagę dziennikarzy (oraz graczy) między dwie wielkie marki. To tak jakby teraz CD Projekt oprócz promocji Wiedźmina 3 zaczął sypać materiałami z Cyberpunka. Niby super, bo wszyscy chcą konkretów, ale z biznesowego punktu widzenia wydaje się to nietrafione, bo odciąga uwagę ludzi od gry która wyjdzie wcześniej.
 
@HuntMocy
Nie odciąga uwagi od gry która wyjdzie wcześniej bo zanim ME4 będzie miał premierę to wszyscy zdążą ograć już dawno Dragon AGE
To tak jakby powiedział że CDP odciąga uwagę od W3 bo pokazał zwiastun Cyberpunka
Ludzie zobaczą co najwyżej zwiastun ME4 i to wszystko, dlaczego to ma odciągać uwagę od premiery DAI nie rozumiem ;)
 
Top Bottom