Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
zi3lona czytaj uważnie. Napoleon prosił o domowe sposoby. Poza tym nie umiera, a jedynie bolą go plecy, przypadłość, która dotyka każdego po 15-16 roku życia.
 
Jeżeli lubisz się czuć Uciśniony W Słusznej Sprawie, to bi maj gest oraz polecam się na przyszłość :p
 
Ty patrzysz w lewo ja w prawo, to się nigdy nie zmieni i tyle:) Złość piękności szkodzi, więc nie chcę Cię nawet narażać na takowe emocje!
Szukając kompromisu musielibyśmy chyba rozmawiać o pogodzie, która dziś jest wyjątkowo piękna, nieprawdaż?
 
(...) Złość piękności szkodzi, więc nie chcę Cię nawet narażać na takowe emocje!
(...)
A może mnie to lata? I co ftedy? Hę?
Nie no, domowe metody to są dobre na małe dolegliwości, a ja wywnioskowałam z posta Napoleona, że boli go już nieco bardziej, więc radziłabym sprawdzić, czy nie coś poważniejszego. O to mi, generalnie chodziło. Szczególnie, że do masażu na przykład jest szereg przeciwwskazań i można zaszkodzić niechcący.
 
Co do pogody - z zadziwienia wyjść dziś nie mogę. No lato normalnie, bracia i siostry.
Co do bólu pleców - przyjaciółka ostatnio mi opowiadała, że miała taki ból, iż myślała, że dysk jej wyskoczył. Na szczęście okazało się, że to tylko przeciążenie i zawianie.
Zwyczajnie dygnęła za dużo i przy okazji gdzieś był przeciąg. Też tak miałem ze dwa lata temu. Czułem się wtedy naprawdę paskudnie.
 
Last edited:
Fakt jest taki, że z kręgosłupem nie ma żartów. Jak to nie jest coś na co pomaga ibuprom, albo maść przeciwbólowa w stylu Voltarenu, Fastum, czy Reparilu, to zdecydowanie warto skorzystać z rady @zi3lona (-ej) i udać się lekarza. I szczerze odradzam amatorskie masaże kręgosłupa polegające na czymś innym niż zwykłe wtarcie maści. Można zrobić sobie większą krzywdę niż była. Piszę to jako osoba mająca dużo wspólnego ze sportem i często stykająca się z podobną tematyką.
 
Ilość postów na godzinę w temacie o E3 przeraża. Strach myśleć, co będzie się tam działo podczas targów :look:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom