Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Bez pisania posta. Daję wstecz, lub próbuje przejść na inny temat. Błąd występuje nieregularnie. Firefox 30.0, Win 7 64 bit. Ciasteczek nie czyszczę, bo jestem leniwy i nie chce mi się zaglądać do notatnika z hasłami.

Ps. Właśnie zaktualizowałem FF do wersji 31 (korzystam z kanału aktualizacji beta). Zobaczymy, czy się poprawi.
 
To daj znać.
Mi się tak robi tylko podczas postowania, kiedy niechcący przeklikam wstecz albo forum ma moment zadumy...
 
Czasami błąd ten występuje też przy wysyłaniu posta (co jest totalnie nielogiczne, po strona się musi się przeładować, aby dodać nowy post)
 
Też mam ten komunikat. Dokładnie od wczoraj. Występuje zazwyczaj przy odświeżaniu strony, ewentualnie przy próbie przejścia na inny dział forum. Co mi jeszcze pokazuje to po napisaniu posta w danym dziale, wysłaniu go, dodaniu i otrzymaniu komunikatu w prawym dolnym rogu, iż "w tym temacie pojawiły się nowe posty" ( jak ktoś inny coś napisał) odświeżam stronę, aby zobaczyć ten nowy post, to mój post już dodany (no widzę go normalnie na stronie) pojawia się jako tekst w oknie szybkiej odpowiedzi. Heh? Też tak macie?
 
@Keth - coś jak zwątpienie w moje umiejętności mnie naszło, gdyż nie mogłam sobie przypomieć samego faktu kopiowania.
Dobrze wiedzieć, że jest inaczej ;)
 
Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, więc nie wiem czy to bug, czy takiego mechanizmu nie było, ale przy pisaniu prywatnej wiadomości nie ma komunikatu o opuszczeniu strony.
 
@Keth - coś jak zwątpienie w moje umiejętności mnie naszło, gdyż nie mogłam sobie przypomieć samego faktu kopiowania.
Dobrze wiedzieć, że jest inaczej ;)

To znaczy ja się odnosiłem do problemu z pytaniem czy na pewno się chce opuścić stronę, ale Twoja kwestia też jest pewnie z tym związana ;)
 
Błąd o którym piszę występuje na ogólnej stronie CD Projekt RED. Chodzi o ikonki języka. Gdy wybieram język polski, strona normalnie przeskakuje na ten język, ale nie jest tak jak na forum, że aktualny język strony jest podświetlony. Jest dokładnie odwrotnie. Ikonka aktualnego języka (polskiego) jest przyciemniona a angielskiego podświetlona. Po zmianie na angielski, ikonka j. angielskiego jest przyciemniona a polskiego podświetlona. Wiem, że to szczegół, ale jednak zgłaszam :)

Na stronie REDkit jest normalnie :)
 
Last edited:
Miks językowy, rozjeżdżające się forum, komunikaty o opuszczaniu strony, pytanie o przesłanie danych ponownie przy próbie wysłania posta. Nie jest dobrze. Android 4.2.1, Firefox, widok pełny.
 
Miks językowy, rozjeżdżające się forum, komunikaty o opuszczaniu strony, pytanie o przesłanie danych ponownie przy próbie wysłania posta. Nie jest dobrze. Android 4.2.1, Firefox, widok pełny.
Spróbuj z aktualizacją, ja mam andka wersja 4.4.2 i na wersji mobilnej nie mam żadnych cyrków ( przeglądarka Boat Browser Mini wersja mobilna). Na klasycznym blaszaku na FF już niestety inna bajka :(
@Keth - mam takie nieodparte wrażenie, że wszystkie wspomniane wcześniej okna, komunikaty, itp. pojawiają się jak licznik forum przekroczy liczbę 60 zalogowanych userów. Musicie to do premiery koniecznie ogarnąć

:pc:
 
Last edited:
@Lotherien - dzięki, ale (jak już wcześniej pisałem) wersja mobilna nie wchodzi w grę. Jest dla mnie mało czytelna. Używam ff z włączoną synchronizacją, bo lubię mieć to samo na wszystkich urządzeniach.
 
Każdy temat gdzie coś napisze, sam dodaje się do subskrypcji i ciagle przychodzą powiadomienia na maila. Wcześniejszej tak nie było, wie ktoś co z tym zrobić, denerwuje mnie ten spam w skrzynce. Oczywiście w ustawieniach konta wywaliłem wszystkie tematy, ale pojawiają się na nowo
 
Czy taki wygląd posta:
Mam nadzieję, że ewentualna karcianka nie będzie przekombinowana na wzór "Karawany" z Fallout: New Vegas. Grę ukończyłem kilkukrotnie, ale do dziś nie przełamałem się, żeby uczyć się zasad. Liczę na coś wzorem Black Jacka ("oczko").
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
English (wykryto automatycznie) » Polish​


to coś normalnego? Podczas dodawania nowego posta zdarzyło mi się to już kilkukrotnie. Po zedytowaniu polegającym na wycięciu wszystkich języków świata jest OK. Windows 7 64bit, Firefox 31 (kanał aktualizacji beta), ciasteczek nie czyszczę, bo mi się nie chce wpisywać loginów i haseł.
 
No nie. Tym razem lista języków zastąpiła mi treść posta, zamiast - jak zwykle- się dopisać na końcu. To forum testuje moją cierpliwość i złośliwie sprawdza, na ile jeszcze może sobie względem mnie pozwolić.
Tym razem błąd z językami wyskoczył na fonie, ale pojawia się również na PC. W obu przypadkach Firefox.

Ed.: Plus obowiązkowe ostrzeżenie o opuszczaniu strony.
 
Last edited:
No nie. Tym razem lista języków zastąpiła mi treść posta, zamiast - jak zwykle- się dopisać na końcu. To forum testuje moją cierpliwość i złośliwie sprawdza, na ile jeszcze może sobie względem mnie pozwolić.
Tym razem błąd z językami wyskoczył na fonie, ale pojawia się również na PC. W obu przypadkach Firefox.

Ed.: Plus obowiązkowe ostrzeżenie o opuszczaniu strony.

Może przeszedł na Ciebie pech Narsa? Mam ostatniego FF ale nic takiego od wczoraj nie mam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom