Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Od lat używam avasta w wersji darmowej i nie narzekam. Raz zrobiłem przerwę i przerzuciłem się na coś innego bo jakaś tam gra nie chciała mi się spatchować i od razu zaczęły się problemy z wirusami co na avaście mi się nie zdarza. Polecam ;)
 
Fakt, czasem coś robię na komputerze w nocy, dookoła cichutko, wszyscy śpią i nagle włącza się komunikat, a oczywiście dźwięk w komputerze nie wiedzieć czemu podkręcony na maxa. Zawał murowany :D
 
Fakt, czasem coś robię na komputerze w nocy, dookoła cichutko, wszyscy śpią i nagle włącza się komunikat, a oczywiście dźwięk w komputerze nie wiedzieć czemu podkręcony na maxa. Zawał murowany :D
Bo się kurna wyłącza dźwięki avasta w ustawieniach :p
 
Ale takie rzeczy to już chyba tylko te "informatyki" potrafią ;) ...
xD

Tak w ogóle, to to piknięcie przed samym głosowym komunikatem serio potrafi wywołać zawał. Pamiętam jak oglądałem se w nocy jakiś horror na lapku, luzik, a tu nagle... Avast :p
 
Kaspersky kiedyś zaszalał - oglądamy w kilka osób horror w nocy (i to japoński, więc było grubo), a tu nagle wykrył wirusa (jak się domyślacie chodzi o drugi dźwięk)

 
F-Secure (chyba) nie ma takich bajerów, ale podobną sytuację z powiadomieniem o czymś podejrzanym też miałem.
Pamiętacie ten, u nas, nocny pokaz W2? No - to właśnie podczas oglądania prezentacji coś takiego mi się przytrafiło. Oglądam sobie, oglądam, aż tu nagle wyskakuje okno dialogowe z informacją o wykryciu podejrzanych i potencjalnie niebezpiecznych elementów. Zawał był blisko.
 
Pytanie do obeznanych ze stimowimi aczikami :p Jak we Flotsam wykonam zadanie z trollem, a potem go zabiję, to załapię się na Trollslayera? Czy muszę od razu, bez gadanie obciąć biedakowi łeb?
 
To taka zmyłka, że niby popiera system, że dał się złapać, a kiedy nie będą się spodziewać wyskoczy z bojowym okrzykiem ;)
 
No właśnie :p. Jedyny troll którego ubijam w Wiedźminie 2, to ten przy obozie Henselta, ale z nim się inaczej nie da :). Wszystkie inne zawsze oszczędzam i żaden acziwek mnie do zmiany zdania nie nakłoni :p.
 
@zi3lona
W
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom