Krakowska inicjatywa

+
@Iskor, za rzadko się udzielasz :p Za każdym razem jak pytam o datę i godzinę jakie wszystkim pasują to cisza i trzeba za język ciągnąć :p

---------- Zaktualizowano 19:40 ----------

@Kalen123, jasne, wbijaj :)
 
@HuntMocy Czekam, aż większość wyrazi zdanie odnośnie terminów i godzin, jeśli mi nie odpowiadają to nie widzę sensu pisać, że mi nie odpowiada, podczas, gdy większości pasuje ;)
 
Bez sensu :p Jakbyś wcześniej podał pasujące terminy to być może innym też by odpowiadały i dałoby się zgrać, a tak brak odzewu to zgrać się ciężko ;)
 
Nie wiecie czy strefa parkowania jest płatna w trzech króli? Czy tak jak w weekendy bezpłatna.
 
Strefa obowiązuje w dni robocze z tego co wiem, Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy więc wychodziłoby, że nie.
 
No to widzimy się jutro o 13, ale jeśli wypadnie się wam spóźnić to luzik, pyknę partyjkę w X-Winga :D
 
Mnie jutro jednak na 99% nie będzie. Sytuacja jest taka, wprowadziliśmy się, przetransportowaliśmy łóżka, rozstawiliśmy i ok. Wrócił jeden współlokator, puścił sobie muzykę, metal jakiś, dosyć głośno, no to ciul, po robocie wrócił, niech se odpocznie. Tylko, że dziś od rana to samo, kumpel się uczy, w końcu zaczęło mu to przeszkadzać, poszedł poprosił, no i fakt, ściszył trochę, ale i też dowiedzieliśmy się, że on tak przez cały dzień. Drugi współlokator też. Tak więc, jeszcze umowa nie podpisana, najwyżej kaucja przepadnie, ale dziś już idziemy oglądać inne mieszkanie. No i jutro mogę czasem przewozić rzeczy, albo jeszcze dalej szukać mieszkania.
 
O, wreszcie udało mi się załadować stronę forum, bo mam spore problemy z netem po przekroczeniu limitu :/

A chciałem tylko zakomunikować, że niestety nie będę mógł się pojawić jutro w Krakowie, bo czeka mnie wycieczka w całkiem przeciwnym kierunku :| Szkoda, że tak późno na to wpadłem i pewnych rzeczy nie dało się odkręcić. Wypijcie moje zdrowie, a ja obiecuję, że teraz będę śledził ten wątek na bieżąco i planował takie wyprawy na parę tygodni do przodu ;P Sry, guyz, maybe next time :p

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------

Edit: O, widzę, że nie tylko ja się wysypałem ;P
 
I co teraz? Zostawiamy spotkanie czy inny termin?Ja byłbym za weekendem/piątkiem w takim razie, może frekwencja lepiej dopisze.
 
Ja we wszystkie weekendy pracuję więc odpada. Jeśli chcecie odwoływać to piszcie teraz, odwołam rezerwację, ktoś inny skorzysta ze stolika, a ja pojadę grać w X-Winga.
 
Zuber potwierdził na 100% i chyba Kalen (nowa twarz w krakowskim gronie) więc licząc nas dwóch zostają cztery osoby. Keth niby pisał, że w tym tygodniu by mógł, ale od tamtej pory cisza.
 
Top Bottom