Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
O, widzę że pojawił się przycisk, który z poziomu AH kieruje nas do ostatniego postu w temacie. Da rade jeszcze dorobić taki, który nas pokieruje do ostatniego nieprzeczytanego? :)
 
No ja właśnie sugerowałem ten, który kieruje do ostatniego nieprzeczytanego posta, bo przeważnie (ze względu na 10 postów wyświetlanych w AH) ten, na który klikamy poprzez nazwę wątku jest ostatnim, lub prawie ostatnim w wątku :)
 
Oh. Moje rozgarnięcie. Tak coś czułem, że to chyba mało przydatne jest :) Zmienię jutro.

---------- Aktualizacja 04-03-2015 09:03 ----------

Poprawione, niedługo wyłączę AH żeby nad nim popracować. Postaram się dodać filtrowanie języków i forów.

---------- Zaktualizowano 12:08 ----------

Możliwość wybrania języków w AH.
Znajdziecie ją w ustawieniach ogólnych, na samym końcu (tam, gdzie można też wyłączyć AH).

View attachment 10878

Wybierania forów nie będzie.
 

Attachments

  • AHLANG.png
    AHLANG.png
    7.7 KB · Views: 46
Last edited:
Możliwość wybrania języków w AH.
@Eri94 jak w zasadzie to ma działać - jeżeli wybiorę tylko polski, to będą posty tylko z polskiego, a jeśli polski i angielski to z obu? Bo powiem szczerze, że na razie robiłem różne kombinacje polskiego i angielskiego i za każdym razem nie widzę różnicy. Przeładowałem stronę, wywaliłem ciasteczka, otwarłem w innej przeglądarce i nic. Chyba, że źle to rozumiem.

BTW - dzięki za poprawkę kierowania do ostatniego nieprzeczytanego - działa super gut:)
 
Tak, w rezultacie tak to będzie działać. Było to włączone dziś, ale zmieniłem sposób w jaki zbieram informacje i musimy trochę poczekać :)

Doszedłem do wniosku, że bez możliwości wybrania forów z których chcemy widzieć posty w AH się nie obejdzie.
 
@Eri94
Ten przycisk może warto też byłoby dać do zakładki z subskrypcjami? Bo widzę, że jest tylko w zakładce "nowe posty".
 
Zapewne ktoś mi pojaśni - jak obejść problem zbyt dużego rozmiaru pliku w linku zewnętrznym?
Ostatnimi czasy chcąc wstawić gifa na przykład, otrzymuję powiadomienie o błędzie i zbyt dużej wadze pliku :hmmm:
 
Tak się zastanawiam czy tylko u mnie tak jest, czy może ktoś ma podobnie.
Jak wiadomo zmienił się czas na letni. W ustawieniach wszystko zmieniłem, jednak data w AH pokazuje mi aktualnie 00:30, poniedziałek. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? W ustawieniach nie widzę osobnych ustawień czasu AH :p.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom