Krakowska inicjatywa

+
3 maja to taki newralgiczny dzień bo to niedziela no i święto, więc tak na 50% u mnie bo albo gdzieś wyjadę z dziewczyną albo jak już to zawitam do hexa razem z nią. Tak więc na dzień dzisiejszy nic nie obiecuje.

A co myślicie o spotkaniu w tym tygodniu? Wiem że to może za późno żeby już coś ustalić ale kto wie ;). Środa? Czwartek? Ewentualnie może w tygodniu przed weekendem majowym. 28 29 lub 30.04?

---------- Zaktualizowano 17:47 ----------

Tak a propos ostatnio w hexie był jakiś oficjalny event blizzarda czy coś i natrafiłem na fajną fotkę z tamtego wydarzenia :D

Aż się prosi o coś podobnego z CDPRED :D
 
Last edited:
Nie no jak nikt ;). Ja mówię że nie mówię nie :D. po prostu na dzień dzisiejszy nie wiem ale jeśli nigdzie na weekend majowy nie wyskoczę to spoko mogę przyjść :D. Poza tym kolega Rustine deklaruje chęć ;). Nie załamuj się tak szybko :D.
 
Ja od czwartku do poniedziałku pracuję (oczywiście z weekendem włącznie) więc w najbliższych dniach odpadam. W niedzielę się chciałem spotkać to tylko @Rustine stanął na wysokości zadania, nie to nie.
 
Ja do 29 kwietnia odpadam, ale po tym dniu jak najbardziej będę mógł, nawet w tę nieszczęsną niedzielę :p
 
Hunt nie zachowuj się jak rozkapryszona Ciri w brokilonie :D. Jest jeszcze dużo czasu ludzie się pozgłaszają poczekaj po prostu ;). I jeszcze raz podkreślam że ja nie mówię nie :D.
 
Top Bottom