Krakowska inicjatywa

+
Tam nie ma zasad tylko piwo rozlewają na gry. Podobno.

Ho ho pocisk :p

---------- Zaktualizowano 20:51 ----------

Hmm co do przyszłotygodniowego spotkania to jeśli o mnie chodzi to nie mówię nie aczkolwiek wolałbym się jeszcze na 100% nie wypowiadać :p. Chociaż środa brzmi rozsądnie. Tyle że z tego co pamiętam to kalen mówił że akurat środa mu odpada.
 
Tyle że z tego co pamiętam to kalen mówił że akurat środa mu odpada.

I tak przyjdzie. Wyłoni się z mroku.

@undomiel9 weźże przyjedź to spłacę ten dług, bo mi się zacznie ta zapiekanka śnić :p

Co do spotkania starych koni i szkapy, mogę se dokleić wąsy, żeby się dopasować.
 
Ja w maju w sumie mógłbym być codziennie, bo matury, egzaminy zawodowe, wolnego mnóstwo. Także zamienię się w Daryla i się dopasuję. :p
To dla mnie kwiecień w sumie odpada jak na razie, teraz remont, zaległości po chorobie.
 
Już się cieszyłem, że Redzi wrzucili jakiś nowy game-play, lub jakieś nowiny przez omyłkę do krakowskiej inicjatywy, ale jednak nie. Toż to zwykły spam jest. :D
Cieszę się, że chociaż jeden pamiętał, że ja tam byłem, sok piłem i kością rzuciłem.
 
Ja w tym miesiącu raczej już odpadam więc opcja weekendu jest jak najbardziej realna, bo nie musicie dogrywać terminu do mnie.
 
Weekend to dla mnie termin fajny, ale niestety tylko we wakacje bo studia :(. Dla Hunta weekendy to praca :/.
 
Jak się spotkacie raz czy dwa razy beze mnie to świat się nie zawali. Spotkania forumowe jako takie odbywały się zanim założyłem tutaj konto, nie wynalazłem więc koła :p
 
Gwindor?!
GWINDOR?

Gwindor, nie mów, że to Ty :D

To ja (ktoś mi zajął "Gwindor" na gogu :( pewnie ja sam kiedyś na mailu, którego nie pamiętam :D)! Przepraszam, że się zmieniłem od ostatniego czasu, @undomiel9 , ale to serio nie moja wina! Tak jakoś wyszło :D
Bujny lok mi przeszkadzał, a brodę miałem jeszcze zanim ktoś wymyślił hipsterstwo ;)

Wpadnij następnym razem, pogadamy o starych czasach :) nikt Cię przecież nie pogryzie, co najwyżej ktoś piwem obleje :D
Swoją drogą, to straszne spamery jesteście wszyscy :p
 
Ha, byłam na tym spotkaniu, zanim wyczaiłeś, że one są :D To już prędzej ja pogryzę :p

I pewnie, że wpadnę, szykuje mi się pomału wyjazd, się przypomnę, bez obaw ;]

A spam to jest sport forumowy, nawet nie wiesz, jak bardzo trudno jest pilnować, żeby go było mało, jak się samemu dokłada...
 
@undomiel9 , koniecznie się musisz przypomnieć, trzymam za słowo ;)
Szkoda, że Yarpen wyemigrował do Warszawki z Krk, bo bym go też może jakoś ściągnął :(

I Panowie! Chciałbym nam jeszcze raz pogratulować świetnej współpracy w wyżynaniu zombie! Dobra robota :D
Jak Wam poszło szukanie złota jak już Wam tam nie przeszkadzałem? ;)
 
Nie przeszkadzałeś nigdy :D. Poszło bardzo dobrze ;). Jak zostaliśmy tylko we trzech gdy reszta towarzystwa się już zmyła to nawet udało mi się wygrać, a pierwszy raz na oczy dziś Sabotażystę widziałem ;).

---------- Zaktualizowano 23:44 ----------

Oo, to może teraz ktoś reflektuje na pokera?:p

Master pokerek spoko ale tylko na zapałki bo toż to hazard przecież :D. Poza tym w knajpie gdzie jest tyle gier i grać w pokerka to hmm musiało by rzeczywiście Hunta nie być :D.
 
I ja za uprawianie sportu dostaję warny i grozi mi ban... Co z tym światem się porobiło?

Co innego spam w luźnym temacie, a co innego w tym poświęconym grze :p

Szkoda, że Yarpen wyemigrował do Warszawki z Krk, bo bym go też może jakoś ściągnął :(

Downgrade użytkownika! Jak się można przenieść z Krakowa do Warszawy? To tak jakby wyznawca islamu zmienił wiarę :blink:
 
Last edited:
Top Bottom