Fusman - galeria

+
Fusman - galeria

Od jakiegoś czasu (ze 2 lata) śledzę forum i wreszcie postanowiłem dołączyć do wiedźmińskiej społeczności :) Rysunkiem i malowaniem zajmuje się od 2 lat. Tutaj pare bazgrołów:1. technika: ołówek /// 2007
2. technika: malowane na tablecie w PS /// 2008
3. technika: malowane na tablecie w PS /// 2008 (inspiracją była piosenka - http://www.youtube.com/watch?v=JNxn4vN-ndc)
4. technika: węgiel + biała pastela /// 2009
5. technika: malowane na tablecie w PS /// 2009
6. technika: malowane na tablecie w PS /// 2009
7. technika: malowane na tablecie w PS /// 2009
8. technika: malowane na tablecie w PS /// 2009
9. technika: akryl + karton :D + ps /// 2009
Witaj wiedźmińska społeczności :teeth:
 
Dziękuję za miłe słowa :beer:A dziś spróbuję wiedźminka w PS trzasnąć. Już od dawna mam na niego chrapkę
 

Keth

Ex-moderator
To wszystko od podstaw Twojego autorstwa? Robi wrażenie, nie powiem :)Masz profil na deviancie?
 

Liwra

Forum veteran
Whoa... Bardzo owocne 2 lata, jak widzę. ;)Btw, czy masz coś wspólnego z Fusmanem który zrobił grafikę do WO [ www.wiecznyogien.pl ] a potem gdzieś zniknął? ;p
 
Keth said:
To wszystko od podstaw Twojego autorstwa? Robi wrażenie, nie powiem :)Masz profil na deviancie?
Jasne, że mojego autorstwa :) Gdyby było inaczej nie podpisywałbym się pod nimi.A profilu na devie nie mam. Ale za to na digarcie posiadam.
Keth said:
Whoa... Bardzo owocne 2 lata, jak widzę. ;)Btw, czy masz coś wspólnego z Fusmanem który zrobił grafikę do WO [ www.wiecznyogien.pl ] a potem gdzieś zniknął? ;p
Taaaak, mam coś wspólnego :) To ja ::) A uciekłem bo do versusa wprowadzili mikroopłaty, które mnie troszkę zniesmaczyły.Dzięki wszystkim za miłe słowa.
 

Jimp

Forum veteran
Bardzo ładne wręcz zjawiskowe . Rozumiem ,że następne prace nie zobaczymy tak szybko ?
 
Kurde jestem pod wrażeniem, zwłaszcza ta dziewczyna na piątym rysunku. Ideał 8). Nie ma co twój talent trzeba wykorzystać w służbie wiedźmina :peace:
 
No no, rysunki są podziwu godne. Ekstra, świetnie dopasowanie. Niektóre wyglądają jak zdjęcia :D Teraz czekam jeszcze na coś z wiedźminem ;)
 
Piękne, tylko tyle mogę powiedzieć, bo brak mi słów :p. Planujesz wykonanie jakiś rysunków w wiedźminskich klimatach? Czuję, że przy użyciu Twoich umiejętności wyszło by coś niesamowitego ;).
 
Geralt czeka na obraz narysowany przez ciebie ;D Świetna robota.Dawno nie widziałem czegoś takiego :) Masz talent ! ;D
 
Rysunki genialne. Najbardziej spodobał mi się ten 3. Masz człowieku talent. Spróbuj narysować coś w tematyce Wiedźmina.
 
Niezłe, niezle niezłe... gdyby ilość słów świadczyła o tym jak dobre są twoje rysunki zaspamowałbym to forum :D. ósemka jest fajna i stylowa :). Ten dziadek ma w sobie to coś (nie, nie zakochałem się), a tak na serio,to mi się podoba z pododu, że jest to jedyny facet nie licząc jedynki :).3m się i mam nadzieje, że twój wiedźmin "rozwali" wszystkie inne arty na tym forum ;).
 
Top Bottom