Search results

+
  1. S

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Zgadzam się jak najbardziej, jednak dziwi mnie trochę fakt, że Vilgefortz wolał oszukać Emhyra juz w tym momencie, zamiast kupić sobie więcej czasu szczerością (choć znając charakter cesarza, nie wiadomo, czy by to wiele zmieniło). Musiał wiedzieć, że od tego momentu będzie miał na głowie...
  2. S

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Rzeczywiście ;) dzięki za przypomnienie, podziwiam, że po takim czasie pamiętałeś, że już o to pytałem. Ale tak to już jest z pytaniami, na które brak odpowiedzi
  3. S

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Po obejrzeniu ostatniego sezonu WIedźmina na Netflixie, naszło mnie pewne pytanie (głównie do osób znających Sagę prawie że na pamięć) odnośnie do książek. Czemu w Sadze Vilgefortz podsunął Emhyrowi fałszywą Cirillę? Przecież wiedział, ze Emhyr to Duny, i że natychmiast rozpozna oszustwo. W ten...
  4. S

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Właśnie skończyłem swoją przygodę i jestem pod ogromnym wrażeniem, fantastyczna robota! Warto było czekać, mod dostarczył wiele radości i wzruszył w kilku momentach. Serdeczne podziękowania dla wszystkich twórców PBW za wspaniałe zakończenie historii Geralta! Jedna rzecz mnie zastanawia
  5. S

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    Zdecydowanie Redzi powinni poprawić Calveita - obecnie opis sugeruje, że z danego rzędu przesuwa wszystkich szpiegów na naszą stronę. Jednak zagrałem kilka partii, i przesuwa wszystkich niezłotych szpiegów ze wszystkich rzędów - więc albo opis zdolności jest zły, albo umiejętność. Na cos się...
  6. S

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    Czyżby combo Jan Calveit + Letho było możliwe? Nic nie ma o ograniczeniu zdolności Calveita tylko do niezłotych jednostek
  7. S

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Podpisuję się pod powyższymi pytaniami. Myślę, że przydałoby się rzucić nieco światła na te kwestie. Osobiście przypuszczam, ze sezon skończy się w niedzielę, jako, że w poniedziałek wychodzi Nilfgaard, ale dobrze byłoby uzyskać jakieś potwierdzenie od Redów
  8. S

    Rozgrywki Rankingowe i Rankingi

    Czy ktoś zauważył jakąś zmianę w punktach rankingowych za wygrany mecz? Przed chwilą wygrałem z przeciwnikiem (obaj poziom 7) i dostałem... 61 punktów! Gdzie normalnie dostaję koło 10. Ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze zaobserwował podobne zjawisko.
  9. S

    Karty pod lupą - czyli analiza przydatności jednostek

    Przeglądam sobie karty potworów i zastanawiam się, co sądzicie o Wiedźmiach, Imlericie i Nithralu? Mając do wyboru Wiedźmy lub wiedźminów, wiedźmy prezentują się dużo słabiej. Owszem, dają dwa punkty więcej, ale są bardzo podatne na Pożogę, w związku z czym bardziej się opłaca wziąć Wiedźminów o...
  10. S

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Ja jestem mile zaskoczony, że w beczkach, wśród tych 4 pierwszych kart można znaleźć również karty legendarne - dzisiaj, ku mojemu zaskoczeniu, wypadła mi karta Pavetty. Nie wiem czy to bug, czy też zamierzone działanie, niemniej oby to pozostało niezmienione :)
  11. S

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Po kilkudziesięciu rozegranych partiach mam kilka przemyśleń odnośnie Gwinta: 1. Wzmacnianie kart Skellige (zdolność frakcyjna) - wizualnie jest to chyba troszkę źle zrealizowane. Otóż po każdej rundzie na krótki moment podświetlają się u przeciwnika karty, co ma symbolizować to wzmocnienie -...
  12. S

    Aktualizacja 1.30 -- Lista Zmian

    Miło, ze VIvaldi dostanie nowe wdzianko, cieszy tez naprawa drobnych bugów, ale rzeczywiście, ciekawe czy to jest ostatni patch, czy jeszcze coś się pojawi w przyszłości. Można spytać, o które dialogi chodzi?
  13. S

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Fantastyczny odcinek na koniec sezonu! Nie spodziewałem się takiego obrotu akcji w Królewskiej Przystani, ale muzyka z początku odcinka (dobrana idealnie) sugerowała powoli "coś mocnego". Potwierdzenie R+L=J, bardzo dobra rozmowa Tyriona i Daenerys, King in the North po raz drugi i w końcu Dany...
  14. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Dodatek skończony. Bardzo miło było odwiedzić Toussaint, lokacja prezentuje się bardzo ładnie, cieszy oko, nie mogę się do niczego tutaj przyczepić. Główny wątek napisany został naprawdę dobrze, choć osobiście był dla mnie troszkę krótki, i szkoda, że nie został bardziej rozwinięty. Powrót...
  15. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

  16. S

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    3 odcinek już za mną. Prawdę mówiąc, w moim odczuciu nie był jakiś rewelacyjny. Generalnie nie jest źle i czekam na kolejny odcinek, choć chyba jeszcze bardziej czekam na Wichry Zimy :P
  17. S

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Przed rozpoczęciem 6 sezonu zastanawiałem się, czy nie wstrzymać się z oglądaniem odcinków do czasu wydania Wichrów Zimy, licząc, że Martin skończy kolejny tom w ciągu najbliższego roku, ale jednak ciekawość, co się wydarzy wzięła we mnie górę, mimo, że ten sezon z pewnością wyprzedzi i...
  18. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ja jestem ciekaw, czy pojawi się
  19. S

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    To jest bardzo fajne wykonanie, ale z drugiej strony jest kwestia taka, jak oplątanie siecią przez arachnomorfy. Wystarczy, że przytrzymam przycisk bloku, nawet bedąc unieruchomionym przez sieć i nic mi się nie stanie, bo Geralt zawsze sparuje ich atak. W efekcie nie ma potrzeby unikania sieci...
Top Bottom