Aktualizacja 1.30 -- Lista Zmian

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Aktualizacja 1.30 -- Lista Zmian



Aktualizacja 1.30 będzie dostępna na wszystkich platformach już jutro!

Wśród poprawek znalazły się:

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego ogon Płotki mógł zniknąć. Dla dotkniętych tym problemem zaleca się zamianę siodeł, zapisanie gry i wczytanie tego zapisu.
  • Hughes staje tam gdzie powinien, jeśli w zadaniu "Bohater narodowy" wybierze się opcję "jeszcze jeden dzień".
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego zdobycie niektórych receptur barwników było niemożliwe.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego zabicie dwóch postaci z zadania "Bez śladu" było niemożliwe.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.
 
Bardzo przyzwoicie!

@Burza46
Czy przewidujecie jeszcze jakieś patche, czy update 1.30 to oficjalne zakończenie wsparcia dla Wiedźmina 3?
Czy jest jest jeszcze po co zgłaszać kolejne błędy?
 
Ok sporo zmian w tym ta najważniejsza, czyli naprawa Mutacji Euphoria co powoduje ze GOD Bulid zaczną działać w pełni, co z miejsca zmienia poziom trudności z DM na Niezwykle banalny.
Pytanie czy to koniec wsparcie jest słuszne i również się do niego dołączam.
Chyba już raczej nie ma co liczyć na jakiś wyskok z poziomem trudności Mroczny like W2 czy cos w ten deseń, szkoda.
 
Lista zmian i naprawionych błędów całkiem spora. Mi na szczęście udało się ich uniknąć i grę spokojnie ukończyłem. Brakuje mi tylko jednej rzeczy. Liczyłem na to, że dodana zostanie możliwość powieszenia w Corvo Bianco jeszcze jednego obrazu (najlepiej portretu Olgierda i Iris) ponieważ mamy pięć wolnych miejsc na ścianach, a tylko cztery rzeczy do powieszenia. I jedno miejsce ciągle straszy puste... @Burza46 jest na to jakakolwiek szansa? Na zlocie powiedzieliście, że postaracie się dodać taką możliwość. A jeśli nie w/w portret, to jakikolwiek obraz :).
 
Najbardziej mi się podoba pierwsza zmiana z góry, gdyż inne mnie nie dotyczą, bo ani tych błędów nie miałem, ani mi coś nie przeszkadzało. :D Unikalny model dla książkowej postaci wyjątkowo cieszy. Szkoda jednak, że nie ma naprawy dialogów o Saskii i Cantarelli :(
 
Najbardziej mi się podoba pierwsza zmiana z góry

O tak, to jedyna zmiana, której jestem ciekaw ze swojego punktu widzenia :). Ale nie będę tylko dla niej tego patcha instalował, skoro obecna wersja na której gram (a właściwie grałem, bo przedwczoraj nareszcie ukończyłem KiW :D ) działa u mnie bez zarzutu z wszystkimi modami, którymi byłem zainteresowany. Nie będę ryzykował zmian :). A Vivaldiego sobie obejrzę w necie :).
 
ponieważ mamy pięć wolnych miejsc na ścianach, a tylko cztery rzeczy do powieszenia. I jedno miejsce ciągle straszy puste..
Ja kiedyś, kiedy grzebałem ModKitem we flakach KiW, znalazłem kody do obrazów. Jeśli jesteś zainteresowany, to w tym poście masz kody do nich.
 
Liczyłem na jakiś dośrubowany poziom trudności coś takiego jak mroczny z, W2 ale skoro to ostatni patch to raczej można zapomnieć. Bugi, jakie tam wymieniono mnie nie dotyczyły zastanawia mnie za to ten wygląd Vivaldiego, o co może z tym chodzić.
 
Ale w 1.22 bodajże został dodany handlarz obrazów niedaleko fryzjera, jest więc sporo materiału do zawieszenia na ścianach.
 
Miło, ze VIvaldi dostanie nowe wdzianko, cieszy tez naprawa drobnych bugów, ale rzeczywiście, ciekawe czy to jest ostatni patch, czy jeszcze coś się pojawi w przyszłości.
Szkoda jednak, że nie ma naprawy dialogów o Saskii i Cantarelli
Można spytać, o które dialogi chodzi?
 
Ale w 1.22 bodajże został dodany handlarz obrazów niedaleko fryzjera, jest więc sporo materiału do zawieszenia na ścianach.

Chyba coś przeoczyłem w takim razie. Obok jakiego fryzjera, gdzie? W Novigradzie, czy w Beauclaire? Bo przyznam, że na żadnego malarza poza portrecistą z questu nigdzie się nie natknąłem. Oczywiście takiego u którego da się coś kupić :).
 
Chyba coś przeoczyłem w takim razie. Obok jakiego fryzjera, gdzie? W Novigradzie, czy w Beauclaire? Bo przyznam, że na żadnego malarza poza portrecistą z questu nigdzie się nie natknąłem. Oczywiście takiego u którego da się coś kupić :).

 
Last edited:
Dzięki :). Sprawa wyjaśniona, właśnie sobie przypomniałem, ze ja ciągle mam wersję 1.21, bo na tej działały mi wszystkie mody :). Ale teraz jak już grę skończyłem, to może ja w takim razie zaktualizuję do tego 1.22 dla tych obrazów :).
 
Top Bottom