Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Dzięki za odpowiedź, poszukam
Szczególnie zależy mi na jakości flac

Flac nigdzie nie mogę znaleźć. Przy okazji, ma ktoś namiary na FLAC ponad to co jest dostępne do pobrania na GOGu ? Mam na myśli utwory z podstawki ( te dodatkowe, które się pojawiły jakiś czas po premierze ) oraz z dodatków ?
 
Jak nazywa sie utwór, który leci w zadaniu "O damie i jej rycerzu"? Chodzi o ten mroczny, genialny jest, mimo pełnego słońca w tle miałem ciary.
 
Patrzcie co można odkryć gdy człowiek znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale utwory eksploracyjne ledwo słychać, między nimi długie okresy głuchej ciszy, więc szczęście jak cokolwiek się odtworzy, a przypisane są chyba do maleńkich obszarów. I ta długość...

 
Do dziś nie rozumiem czemu polska wersja Priscilli "Wilcza Zamieć" ma takie straszne przycinki....
Taka ładna piosenka, ale tak zrujnowana :( Jedna z niewielu scen w TW3 gdzie angielska wersja jest super a polska "2/10" :D
 
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale utwory eksploracyjne ledwo słychać, między nimi długie okresy głuchej ciszy
U mnie to samo. Z muzyką mam jakieś problemy non stop już od podstawki i jak tylko mam okres ciszy to dostaje drgawek i niebywałego nerwa. Nie wiem nigdy czy to tak ma być, czy to jakiś błąd.
 
Do dziś nie rozumiem czemu polska wersja Priscilli "Wilcza Zamieć" ma takie straszne przycinki....
Każda wersja językowa ma takie zacięcia. Wynikają z ograniczeń silnika. Pozostaje tylko pytanie, czy koniecznie ta scena musiała zostać zrealizowana w taki sposób i za pomocą linii dialogowych, a nie muzyki puszczonej w tle...
 
Top Bottom