Brak opisów przedmiotów w Ekwipunku

+
Po aktualizacji przestały mi się wyświetlać opisy broni i ubrań po najechaniu myszką w plecaku i wyposażeniu. Przy wszczepach i jedzeniu jest ok
cb2077bug1.jpg
 
Tak się dzieje jak mamy za dużo statystyk na broni, którą aktualnie mamy założoną. Wystarczy zdjąć broń.
 
To wcale nie naprawia błędu. Czyli co mamy nie ulepszać broni, ekwipunku.
A cóż Ci mam odpowiedzieć? Oczywiście ze nie rozwiązuje problemu. Potwierdzam tylko to co napisał seba84PL, iż zdjęcie jednego "dodatku" z broni pozwoli wyświetlić statystyki broni... to taki "erzac"... trzeba sobie jakoś radzić :shrug:
 
A cóż Ci mam odpowiedzieć? Oczywiście ze nie rozwiązuje problemu. Potwierdzam tylko to co napisał seba84PL, iż zdjęcie jednego "dodatku" z broni pozwoli wyświetlić statystyki broni... to taki "erzac"... trzeba sobie jakoś radzić :shrug:
spoko całe inventory jest nieprzemyślane i niedopracowane ta gra pojawiła się pół roku a wcześnie.
Post automatically merged:
 
Tak się dzieje jak mamy za dużo statystyk na broni, którą aktualnie mamy założoną. Wystarczy zdjąć broń.

Więc o to chodzi... zdobyłem teraz rewolwer Crash i na nim ma coś takiego. Nic, mały, głupi błąd, wypada dopisać do listy do poprawki i grać dalej bez zmartwień :)
 
DYING NIGHT i CHAOS nie mają opisu, czy mam je założone czy nie. A jak mam je założone, to na 16 broni w plecaku opis mają tylko dwie, OVERWATCH i ASHURA.
No jest to irytujące, ale najbardziej wkurza fakt że mamy w grze zielonego, co rzuca samochodami i nigdy nie wiadomo czy się takim nie dostanie. W najbardziej nieodpowiednim momencie oczywiście :D
 
Cześć
Mam dziwny problem. Podrasowałem Unity i wrzuciłem modyfikacje do niego (pistolet). Od tego czasu nie otwierają mi się opisy w inwentarzu broni. Jak najade na któryś myszką nie dostaję informacji o nim. Nie otwiera się tak jak wsześniej okno porównujące broń z inwentarza i tą equiped. Tego okna po prostu nie ma. Żeby sprawdzić statystyki broni muszę wchodzić do menu craftingu. Broń biała nadal prawidłowo je wyświetla. Macie jakieś rady? Problem na instalacji na moim PC i na Geforce NOW.
 

Attachments

  • Biała.png
    Biała.png
    1.1 MB · Views: 107
  • Palna.png
    Palna.png
    958.8 KB · Views: 71
Tak się dzieje jak mamy za dużo statystyk na broni, którą aktualnie mamy założoną. Wystarczy zdjąć broń.

Problem faktycznie wynika z tego ze ramka opisu jest za duża i nie mieści się na ekranie, pomaga zwiększenie rozdzielczości. Na większym monitorze nie miałem tego problemu ale musiałem się przesiąść na inny komp z mniejszym ekranem i dopiero po zmianie rozdzielczości na dużo wyższą (ale nie pasującą do monitora) pojawiło się więcej etykiet broni (też nie wszystkie bo CHAOS np. ma długi opis).
 
Ja też potwierdzam ten błąd, mam to samo gdy wrzuciłem modyfikacje do broni, okienko z statystykami nie pokazuje się. Również zauważyłem, że zależy to od rozdzielczości monitora. Jedyny sposób na zobaczenie statystyk broni jest wyekwipowanie broni, wyjście z plecaka do gry i wciśnięcie dłużej Alt na pc, pokaże się menu broni używanych i efektów działających na postać. Podświetlasz broń i okno z statystykami ukazuje się z boku, ale bez możliwości porównania z innymi broniami.
 
Dorzucam cegiełkę, akurat mnie ten błąd o tyle zirytował, że sobie na jakiś czas Cyberpunka odpuściłem. Łudziłem się że najnowsze patche to naprawiły, ale nadal opisy broni migają jak opętane. Coż, trudno, poczekam dłużej.
 
naprawdę wiele drzazg w grze z zadań pobocznych nie miało nazw oraz opisów

Tylko to nie jest drzazga, tylko broń, a kiedy chcesz wymienić ją na inną (lepszą), przydałoby się wiedzieć czy faktycznie jest lepsza. A nie na chybił trafił, może będzie, może nie będzie lepsze? W RPG opisy broni i procenty przy statystkach broni dla niektórych to wisienka na torcie, aby mogli się bawić w różne buildy postaci. A z pewnością gra nie powinna ludziom tego utrudniać albo uniemożliwiać, bo ktoś zapomniał zrobić paska przewijania przy opisie broni.

W rozdzielczości poniżej full HD jest problem z wyświetlaniem opisów. Może w tym leży problem.

Mam rozdzielczość 1920x1080 i najnowsze sterowniki.
 
W rozdzielczości poniżej full HD jest problem z wyświetlaniem opisów. Może w tym leży problem.
Mam 34 cale, gram na rozdzielczości natywnej monitora tj. 3440x1440 i też przy tych bardziej rozbudowanych opisach broni nie wyświetlają się. Ogólnie radzę sobie tak, że przechodzę do menu wytwarzania. Opcja ulepszenia klikam na daną broń i tu mi się wszystko prawidło wyświetla.
 
Mam 34 cale, gram na rozdzielczości natywnej monitora tj. 3440x1440 i też przy tych bardziej rozbudowanych opisach broni nie wyświetlają się. Ogólnie radzę sobie tak, że przechodzę do menu wytwarzania. Opcja ulepszenia klikam na daną broń i tu mi się wszystko prawidło wyświetla.

Prawidłowo wyświetla się pod ALT na menu kołowym.
 
Top Bottom