Gorilla Arms - opóźnione ciosy kończące. Też tak macie ?

+

KNXtz

Forum regular
Czy ktoś używa tutaj gorylich pięści i jest w stanie odpowiedzieć, czy teraz trudniej jest uruchomić nimi ciosy kończące ? Ja dopiero co zacząłem używać i zauważyłem, że używająć np. Mantis Blades czy innych wszczepów lub broni, duzo łatwiej pojawiają się ciosy kończące. Kiedy oglądam jakieś filmiki ze starszych patchy, to też widzę, że te animacje kończące uruchamiają się normalnie w gorylich pięściach. U mnie kiedy używam gorylich pięści, ciosy kończące pojawiają się dopiero po dłuższej chwili. Czasami zdąże załatwić kilku przeciwników, zanim pojawi się w ogóle taka opcja. Wyprowadzam np. po trzy ciosy w trzech przeciwników i nie mam możliwości wykonania ciosu kończącego, dopiero przy czwartym przeciwniku taka opcja się pojawi lub później. Nie wiem czy ja robię coś źle, czy jest to jakiś bug. Używając MB czy np. katany wystarczą dwa uderzenia i już można efektownie wyeliminować przeciwnika. A tutaj oddaje 10 uderzeń i taka opcja albo się pojawi albo nie. Czasami załączy się wcześniej, ale to rzadkość. Trochę to denerwuje kiedy zanim się doczekasz ciosu kończącego, wszyscy przeciwnicy już nie żyją wyeliminowani zwykłymi hitami.
 
Top Bottom