Aktualizacja 2.1

+

Dominika

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077 i Widma wolności jest już dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S!

Lista zmian jest dostępna tutaj.
 
Fajno, tylko dlaczego 43gb gry mi ściąga :( ? chyba, aż tak duża ta aktualizacja nie była?
 
Zrobiliście miła niespodziankę z tym patchem, bardzo dobry prezent na Mikołaja.
Wieczór spędziłem z Panam w moim apartamencie, było bardzo miło :)
Myślałem że mamy problem techniczny w Naszym mieszkaniu, a dokładnie to że nie działa Nam na ekranie "obsługa Samsung HDR10+ GAMING dla kart graficznych NVIDIA. Aby włączyć tę funkcję, monitor musi obsługiwać tę technologię i mieć włączony „Tryb gry"
Nasz sprzęt to G85SB i oczywiście mamy włączone opisane opcje. Już chciałem pisać do administratora, żeby Nam naprawił sprzęt, ale na szczęście Panam wpadła na genialny pomysł. Zainstalowała najnowsze sterowniki NVIDIA i wszystko teraz działa. Co Ja bym bez cudownej Istoty zrobił :) Teraz w przerwach na regeneracje sił, leżymy sobie na kanapie i oglądamy cudowny świat, który nabrał teraz nowych barw.
Dziękujemy za wspaniała robotę.
Pozdrawiamy
 
Jeżeli ktoś jedzie w grze windą to nie radzę odczytywać wiadomości z przyznaniem karty do metra. Odpala się animacja która zostawia mnie w powietrzu a winda jedzie dalej, oczywiście po jej skończeniu czekała mnie nagła śmierć spowodowana upadkiem :ROFLMAO: ale sam patch fajny, duży plus za aktualizację i kolejny mały minus za brak FSR 3.0. ;)
 
Po aktualizacji mam skopane finishery bronią białą. Wcześniej każda broń miała po kilka różnych animacji wykończeń wrogów, teraz co nie sprawdzę to tylko jedna. Testowane dziesiątki razy na policji, maxtacu, gangusach - każda broń biała w grze ma jedną animację obecnie. Też to macie?
 
Mam ten sam problem, brak animacji finiszerów , każda jedna bronią, miałem perki na broń biała i obuchową , żaden finisher nie działa poprawnie tak jak miało to miejsce przed tym patchem
 
aktualizacja skopała przypisywanie klawiszy, do tej pory grałem tak, że pod prawym przyciskiem myszy miałem ustawiony skok, pod środkowym celowanie. po aktualizacji nie mogę celowanie przypisać na środkowy, a prawy działa jednocześnie jako skok i celowanie
 
Panowie i Panie :) Umnie problem po aktualizacji jest taki ze moja postać samoczynnie jedzie z patrzeniem w górę, Nawet w Menu jak chce ze skrolować w dół to się nie da bo wraca do samej góry. Naprawcie to proszę bo się nie da grać teraz.

Oto Link do Problemu:





Mały Update pomógł i wszystko działa jak ta lala.
 
Last edited:
O co chodzi z tym radiem podczas swobodnego chodzenia ?
Bo niby jest ikonka i tam sobie coś gra można stacje wybierać ale samej muzyki nie słyszę.
To potrzebny jest jakiś wszczep ?
 
O co chodzi z tym radiem podczas swobodnego chodzenia ?
Bo niby jest ikonka i tam sobie coś gra można stacje wybierać ale samej muzyki nie słyszę.
To potrzebny jest jakiś wszczep ?
Może wybierz jakąś stację?
 
Panie Sincza mam 600 godzin w CP ugrane chyba bym zajarzył że trzeba wybrać stacje ! ;) hyhy
Przejechałem się metrem i tam gra radijko normalnie sobie wybierałem stacje itp
No cóż pewnie się mi coś zbagowało.
 
Panie Sincza mam 600 godzin w CP ugrane chyba bym zajarzył że trzeba wybrać stacje ! ;) hyhy
Wybacz, już tyle tu widziałem „błędów”, które były wynikiem czyjegoś braku ogarnięcia, że wolę najpierw oczywistą rzecz zaproponować jako rozwiązanie :p
 
Czy cdpr wypuszczsci jeszcze jakiegoś Hotfixa gra na Xbox series X jest kompletnie nie zabugowana brakiem animacji finiszerów
 
Zepsuli mi grę na święta. Serio.
-Przypisywanie klawiszy.
- Znowu problem z wydajnością (rtx3080 10GB). Wcześniej na quality dlss było te 60fps, teraz muszę zejść do balans lub auto z tymi samymi ustawieniami. Po wyjściu z inventory dropy fps do poziomu 3fps.. masakra.
- wrogowie stają się lepsi, gdy ty jesteś lepszy. Jaki sens levelowania postaci?
- radio za każdym razem. Włącza się kiedy wychodzimy z auta.
- w ogóle było już dobrze... zepsuliście wiele roznych rzeczy, noe wymienie wszystkich, bo serio mam dość. Odechciało mi się grać. Chciałem kupić dodatek, zacząłem grę od początku i takie kwiatki. Nie kupuje. Żeby naprawić bindy klawiszy musiałem sam edytować pliki w folderach gry. Zrobiłem to, ale to nie tak ma być.
Nie kupię dodatku, jeśli nie naprawicie tego do świąt. Po świętach? Porzucam grę. Serio. 312godzin spędziłem w grze od premiery. Chciałem teraz na święta pograć w pełny produkt bez wad. Ale to co się tu dzieje? Dajcie spokój. W wątku angielskojęzycznym na tym forum jest post o tym, jakie błędy po patchu. Tam jest to, co zepsute. Szok, że tyle błędów. Nie gram. Macie ro naprawić. Jeśli nie, to nie zobaczycie moich pieniędzy już nigdy.
 
Do tego został całkowicie skopany build netrunnera. Też do naprawy. Bo grać się odechciewa. Granie netrunnerem powinno być jak przed 2.0 czyli bez użycia broni, po cichu, a nie że każdy hack wywołuje alarm. Szok dźwiękowy też. I nie piszcie o kasowaniu pamięci, bo kosztuje połowę RAMu a jak jest więcej przeciwników to takie hacki można sobie ....
 
Granie netrunnerem powinno być jak przed 2.0
Zdecydowanie nie powinno.

Granie netrunnerem przed 2.0 było totalnie bezrefleksyjne, nie wymagające krzty pomyślunku w kreacji buildu i polegające na spamowaniu jednego hacku. Do tego było totalnie OP.
Kierunek od 2.0 jest znacznie lepszy, bo wymaga kombinowania nad synergią umiejętności, mobilności i kreatywności w podejściu do starć - a w połączeniu z level designem, który od początku był w grze na bardzo wysokim poziomie, granie netrunnerem jest teraz dużo bardziej satysfakcjonujące, niż jednoklik z atakiem wirusowym bez wychodzenia z samochodu. Teraz to jest faktycznie build i styl gry, a nie samograj.
Ja rozumiem, że ci zabrano ulubioną metodę grania, ale nie ma co udawać, że to wymagało jakiejkolwiek finezji. Bo nie wymagało.

Naprawią szok dźwiękowy - a wszystko wskazuje na to, że obecne działanie hacku jest wynikiem błędu - i będzie super.
I nie piszcie o kasowaniu pamięci, bo kosztuje połowę RAMu
To załóż sobie taki z niższym poziomem, niż legendarny. Pisałem o tym wyżej.
- wrogowie stają się lepsi, gdy ty jesteś lepszy. Jaki sens levelowania postaci?
Też nie lubię skalowania przeciwników i uważam, że to skalowanie jest w ogóle trochę na odwal się zrobione w grze - zwłaszcza, że skalują się również skill checki w zadaniach, co uważam za absurd. Przesunięcie śmietnika koło Brendana wymaga ode mnie 20 siły - z moim minmaxowanym w INT i COOL buildem to zadanie jest dla mnie nie do zrobienia. Ponoć ręce goryla pomagają, ale jeszcze tego nie sprawdziłem. Plus przy zadaniu z Delamainem na przykład już takiej pomocy nie ma.
Jednocześnie chcę jednak zaznaczyć, że skalowanie do poziomu gracza wcale nie niweluje zasadności progresu. Po prostu większy nacisk jest na skill gracza i dobrane umiejętności.
No i szczerze to wolę takie rozwiązanie, niż ograniczanie eksploracji wrogrami z "czaszkami", jak to miało miejsce w Wiedźminie przez długi czas, a z czego się ostatecznie REDzi wycofali w ostatnim patchu. Rychło w czas :D
 
Zdecydowanie nie powinno.

Granie netrunnerem przed 2.0 było totalnie bezrefleksyjne, nie wymagające krzty pomyślunku w kreacji buildu i polegające na spamowaniu jednego hacku. Do tego było totalnie OP.
Kierunek od 2.0 jest znacznie lepszy, bo wymaga kombinowania nad synergią umiejętności, mobilności i kreatywności w podejściu do starć - a w połączeniu z level designem, który od początku był w grze na bardzo wysokim poziomie, granie netrunnerem jest teraz dużo bardziej satysfakcjonujące, niż jednoklik z atakiem wirusowym bez wychodzenia z samochodu. Teraz to jest faktycznie build i styl gry, a nie samograj.
Ja rozumiem, że ci zabrano ulubioną metodę grania, ale nie ma co udawać, że to wymagało jakiejkolwiek finezji. Bo nie wymagało.

Naprawią szok dźwiękowy - a wszystko wskazuje na to, że obecne działanie hacku jest wynikiem błędu - i będzie super.

To załóż sobie taki z niższym poziomem, niż legendarny. Pisałem o tym wyżej.

Też nie lubię skalowania przeciwników i uważam, że to skalowanie jest w ogóle trochę na odwal się zrobione w grze - zwłaszcza, że skalują się również skill checki w zadaniach, co uważam za absurd. Przesunięcie śmietnika koło Brendana wymaga ode mnie 20 siły - z moim minmaxowanym w INT i COOL buildem to zadanie jest dla mnie nie do zrobienia. Ponoć ręce goryla pomagają, ale jeszcze tego nie sprawdziłem. Plus przy zadaniu z Delamainem na przykład już takiej pomocy nie ma.
Jednocześnie chcę jednak zaznaczyć, że skalowanie do poziomu gracza wcale nie niweluje zasadności progresu. Po prostu większy nacisk jest na skill gracza i dobrane umiejętności.
No i szczerze to wolę takie rozwiązanie, niż ograniczanie eksploracji wrogrami z "czaszkami", jak to miało miejsce w Wiedźminie przez długi czas, a z czego się ostatecznie REDzi wycofali w ostatnim patchu. Rychło w czas :D
Nie zgodzę się z Tobą, upośledzenie buildu netrunnera, bo Redzi uznali, że jest zbyt łatwy, jest tym samym co strzelanie z karabinu bez nabojów, postrzelać można, ale efekt tego będzie zerowy. Tak wygląda build netrunnera od 2.0.
 
jest tym samym co strzelanie z karabinu bez nabojów, postrzelać można, ale efekt tego będzie zerowy

Jak już wcześniej wspomniałem, co do zasady Twoje pretensje rozumiem, ale chyba nie trzeba pisać obiektywnej nieprawdy, by podkreślić swoje niezadowolenie.

upośledzenie buildu netrunnera, bo Redzi uznali, że jest zbyt łatwy

Raczej uznali, że jest zbyt prymitywny, monotonny, płaski, nieangażujący, niezbalansowany. Gra dalej jest absurdalnie wręcz prosta na najłatwiejszym poziomie trudności po 2.0. Bez względu na build.
 
Last edited:
Top Bottom