[Ankieta] Przeszłość V

+

Która ścieżka najlepiej odzwierciedla Wasz styl?

  • Nomada

    Votes: 24 40.7%
  • Punk

    Votes: 16 27.1%
  • Korp

    Votes: 19 32.2%

  • Total voters
    59

Vattier

CD PROJEKT RED
Dokładnie rok temu zapytaliśmy społeczność którą ścieżkę życiową wybierze przy pierwszym podejściu do gry. Po wyrównanej walce, wygrał korp.

Skoro już lepiej poznaliście Cyberpunka 2077, postanowiliśmy zapytać jeszcze raz! Która ścieżka najlepiej odzwierciedla Wasz styl?

CP77_Facebook_Reaction_Poll_CutFrame_16x9.png


Macie ochotę głosować dalej? Sprawdźcie pozostałe ankiety!
Idealny partner dla V?
Jak poruszasz się po mieście?
Jak spędzisz swój słoneczny wolny dzień?
Najlepszy przyjaciel V
 
Gajerek jak przywdziałem na początku, tak został ze mną prawie do końca, dopóki mnie Aldecaldos nie przekabacili. Ale wciąż w sercu korp, a kurtkę noszę, żeby Panam było miło :D
 
Moja punkowa V też jak przywdziała garnitur to został z nią do końca gry. Nawet podczas akcji z Aldecaldos zmieniłem kurtkę Aldecaldos na garniak. Kurtka tak średnio komponowała się z fryzurą i wyglądem mojej V.
 
Nomada ma najciekawsze wprowadzenie i przydaje się w wątku z panam :) poza tym milo popatrzeć jak V wraca do korzeni z aldecaldos(jak się wybierze to zakończenie)
 
Przy pierwszym przejściu gry w moim przypadku padło na Korpa chociaż próbowałem wszystkich trzech ścieżek.
Styl jaki pozostał mi pod koniec gry to zdecydowanie Punk
A całym swoim sercem jestem z rodzinką nomadów Aldecaldos <3
 
Nomad. W garnitur wskoczylem tylko na robote w Konpeki. Nomadzkie zakonczenie tez mi najbardziej odpowiada gdzies wczesniej to juz pisalem - wrocilem do korzeni, rozpieprzylem Arasake, dostalem zaszczytna pozycje bardzo wysoko na liscie World's Most Wanted, pokazalem wszystkim "waznym" sukinsynom srodkowy palec - tak, ze zabolalo i odjezdzam w sina dal z Panam u boku :)
 
Top Bottom