Antywirus

+
CahiraepCalleah said:
A ja mam Kasperskiego 6.0 którego mi dodali do płyty głównej jak kupowałem nowy komputer w kwietniu :)
To sobie ściągnij wersję 2009 - jest znacznie przyjemniejsza. A mając aktywny klucz możesz 'apdejtować' Kasperskiego - ja odkryłem to całkiem niedawno i zamiast 7 mam IS2009 (nie usuwasz starej wersji tylko 'nadinstalujesz' nową).A Kasperskiego polecam - jedyny plus bezprzewodowego neta pewnego znanego operatora gsm...
 
Avast jest wg mnie najgorszym antywirusem. IE wśród AV. ESET Smart Security rządzi. Tylko płatny. :/
 
Miałem na samym początku nortona 2009 dołaczli mi do kompa ale zabardzo mi mulił system a teraz mam kaspersky 2009 nie muli wszystko wykrywa no cuż gorąco go polecam
 
Ja tam mam od roku Avasta i jakoś żadnych problemów nie miałem z wirusami. Jeżeli nie wchodzi się na XXX strony to i bez antywirusa da się przeżyć ;)
 
Galhard said:
Ja tam mam od roku Avasta i jakoś żadnych problemów nie miałem z wirusami. Jeżeli nie wchodzi się na XXX strony to i bez antywirusa da się przeżyć ;)
Pewnie, choć nie zawsze. Ale i za darmo można coś sklecić, żeby działało jak np. Kis 8.0.0.357.Np. Do wirusów avast, coś za free do trojanów, murek ogniowy i powinno starczyć. :)Nie wiem jak w innych ale w ww kisie jest kreator do czyszczenia śladów aktywności w sieci - naprawdę dobra sprawa. :)
 
avasta miałem i uważałem za dobrego: szybki, bezawaryjny, aż do czasu gdy jakiś syf mi kompa prawie nie rozwalił. Od tego czasu Kaspersky i wszystko śmiga raz dwa. Słyszałem że Norton Antivirus 2009 ma być mega szybki (bo skuteczny będzie na pewno).
 
A zna ktoś jakiś dobry skaner online?Już drugi z rzędu wyruchał mnie w zadek. Skanował z 40 minut i okazało się, że nie usuwa tego, co znalazł!! To jest paranoja... Po co robią skaner, który nie usuwa?Przecież doskonale wie, że mam wirusy i trojany. Właśnie dlatego używam skanera, kurde :D. Konkretnie, wyrolowała mnie przed chwilą Panda Active Scan :/
 
Nie usuwa, bo każe się zarejestrować ;DA nie wiem, co załapałem, ale jestem na 100% pewien, że coś mam ;DMoże popadam w paranoje, ale żaden z darmowych programów ( ad-aware, AVG Anit-Virus Free i inne ) nie wykrył u mnie nic od bardzo dawna. To jest dla mnie podejrzane ;).
 
największą wykrywalność ma Kaspersky.W sytuacjach krytycznych polecam najnowszą Pandę, obciąża PC ale wyjrywa obiekty niewykrywalne przez niektóre programy antywirusowe.Aczkolwiek to nie musi być wirus, może Spyware, Malware?
 

SaLi

Forum veteran
Mylisz sie.Kaspersky wcale nie jest taki najlepszy.Ja uzywam NOD32 i mam po kilka aktualizacji baz wirusow dziennie!Nie zdarzylo mi sie jeszcze zawirusowanie kompa odkad przezucilem sie na ten program.W testach regularnie zajmuje pierwsze miejsca.
 
z tego co pamietam to Kaspersky zajmował I miejsca, ale może mam przestarzałe dane ;)ja używam darmowej parasolki i nigdy nie miałem problemów z wirusami :)
 

SaLi

Forum veteran
saif3r said:
z tego co pamietam to Kaspersky zajmował I miejsca, ale może mam przestarzałe dane ;)ja używam darmowej parasolki i nigdy nie miałem problemów z wirusami :)
Kaspersky nie przeszedl nawet tego testu:http://tech.wp.pl/kat,1009793,wid,10464036,wiadomosc.html
 
różne testy dają różne rezulataty
webbo said:
Kaspersky version 7.0.0.43 beta - 99.23% Kaspersky version 6.0.2.614 - 99.13% Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.308 - 99.13% ZoneAlarm with KAV Antivirus version 7.0.337.000 - 99.13% F-Secure 2007 version 7.01.128 - 98.56% BitDefender Professional version 10 - 97.70% BullGuard version 7.0.0.23 - 96.59% Ashampoo version 1.30 - 95.80% eScan version 8.0.671.1 - 94.43% Nod32 version 2.70.32 - 94.00% CyberScrub version 1.0 - 93.27% Avast Professional version 4.7.986 - 92.82% AVG Anti-Malware version 7.5.465 - 92.14% F-Prot version 6.0.6.4 - 91.35% McAfee Enterprise version 8.5.0i+AntiSpyware module - 90.65% Panda 2007 version 2.01.00 - 90.06% Norman version 5.90.37 - 88.47% ArcaVir 2007 - 88.24% McAfee version 11.0.213 - 86.13% Norton Professional 2007 - 86.08%
 

SaLi

Forum veteran
O prosze!Faktycznie co test to wynik :pZ tym, ze Ashampoo jest niby przed McAfee?Norton na samym koncu?Cos mi ta lista reklama pachnie 8)
 
Top Bottom