Czarny ekran po podpięciu V do komputera

+
Cześć, gra mi chodzi płynnie i bez zarzutów, ale mam teraz misję gdzie z Takemurą musze zlikwidować snajperów na paradzie. To poszło sprawnie, po ich pokonaniu i unieszkodliwieniu Ody muszę podłączyć się do komputera, i tutaj zaczyna się problem. Po podpięciu się do komputera ekran robi się czarny i słychać jedynie dźwięk ale całe UI znikło (black screen). Czy miał ktoś może podobnie? Dodam, że ten bug uniemozliwia mi dalszą grę ponieważ grałem na jednym zapisie i nie mam jak wrócić do poprzednich save-ów.


Z góry dzięki za pomoc
 
Mam ten sam problem. Gram na PC i jak dotąd, wszystko chodziło bez zarzutów i cutscenki wgrywały się normalnie. W misji "Przerwane milczenie", po podpięciu V do komputera, ekran robi się czarny i słychać tylko dźwięki. W moim przypadku, wgranie wcześniejszego zapisu nie pomogło.
Będę wdzięczna za pomoc.

[EDIT] Po przeczytaniu angielskiej wersji forum, znalazłam 2 rozwiązania:
1. Zmiana języka w grze przed podpięciem V do komputera. U mnie zadziałało.
2. Nie rozmawiać z Odą po pokonaniu go. Po prostu podejść i podłączyć się do komputera. Ten fix u paru osób zadziałał, ale u częsci osób nie zadziałał, więc ciężko ocenić jego skuteczność.

Mam nadzieję, że te rozwiązania komuś pomogą, tak jak mi!
 
Last edited:
Witam,
podbijam bo niestety mam ten sam problem,żadna z proponowanych opcji nie zadziałała :(
Na angielskim forum także brak rozwiązania.
Chyba utknęłam z grą licząc tylko na nowego hotfixa
 
Miałem ten sam problem.. Nic nie pomagało więc zmieniłem jakość ustawień grafiki z ultra na średnią... Poszło...
 
Miałem dokładanie ten sam problem. Przełączanie na jeżyk angielski sprawiło że gra poszła dalej.
 
U mnie żadne z powyższych nie pomaga, ani zmiana grafiki na niższą, ani zmiana języka ;/
Jeszcze jakieś propozycje macie może?
 
Miałam taki problem, nic nie pomagało, ani zmiana języka, ani brak rozmowy z Odą.
Gra poszła dalej dopiero po usunięciu pliku konfiguracyjnego.
 
Top Bottom