Czarny ekran po włączeniu gry

+
Czarny ekran po włączeniu gry

Witam.
Gwint zawsze działał mi normalnie aż do ostatniej aktualizacji windowsa. Teraz gdy włączam grę pojawia się jedynie czarny ekran i słychać muzykę z gry. Chwilami na ekranie pojawia się kursor z gry oraz informacja o nakładce gog (prawy dolny róg) ale zaraz znikają i pozostaje jedynie czarny ekran i muzyka.
Jakieś porady czym to może być spowodowane albo najlepiej jak to naprawić?
 
Wracam do tematu po dwóch miesiącach. Poprzednio pomogło cofnięcie aktualizacji windowsa. Niestety windows wczoraj wymusił mi tą aktualizację i problem pojawił się znowu.
Nie pomogła aktualizacja sterowników, directX, przeinstalowanie gry. Ma ktoś pomysł gdzie może znajdować się problem?


Balanced_MindPL;n10248412 said:
Naprawa plików/ sprawdź.

Opcja napraw/sprawdź nie pomogła
 
Dodam, że identyczny problem mam z Hearthstone. Słychać dźwięki z gry ale widać jedynie czarny ekran. To jedyne gry, które przestały działać więc problem dotyczy "karcianek"
 
Podaj parametry twojego komputera (system i wymagania). Może spróbuj zainstalować/ aktualizować najnowszy sterownik do karty graficznej.
 
komputer stary z przed 5 lat, ale do tej pory wszystko działało, można powiedzieć, że poziom kalkulatora ale rzadko go używam i do mało wymagających gier takich jak właśnie karcianki więc nie było problemu procesor pentium dual core e6700 grafika geforce 210 ram 3gb. Sterowniki jak już wyżej pisałem aktualizowane i przeinstalowywane tak samo jak directx i sama gra.
 
system windows 10 home 64 bit, problem wystąpił prawdopodobnie po creator's update (nie jestem pewny czy to ta aktualizacja ale tak mi się wydaje)
 
Problem rozwiązany, pracownik supprotu GOG polecił mi jako ostatnią deskę ratunku zmienić rozdzielczość ekranu przed uruchomieniem gry i rzeczywiście zmiana na niższą a następnie na full hd rozwiązała problem z oboma grami :)
Balanced_MindPL wiesz może co to mógł być za problem jeśli jego rozwiązanie bylo tak... banalne? :p (ale sam nigdy bym nie wpadł na to żeby coś takiego zrobić)
 
Top Bottom