Dusza i nowa maszyna (klasy postaci)

+
Dusza i nowa maszyna (klasy postaci)

Jak można było zauważać w zwiastunie odkryto przed nami jedną z klas postaci jakie znają się w grze czyli gliniarza, Jak sądzicie jakie klasy z cyberpun 2020 przypuszczalnie znajdą się w 2077 lub jakie byś cie chcieli żeby się znalazły
View attachment 1312
 

Attachments

  • cyberpunk_2077_-_koncepcja_-_10.jpg
    cyberpunk_2077_-_koncepcja_-_10.jpg
    73.6 KB · Views: 71
Obecność w zwiastunie nie znaczy wcale, że Rola będzie grywalna. :) Z wyboru najbardziej interesuje mnie status Netrunnera, bo jego obecność oznacza masę dedykowanej mechaniki, z której praktycznie nikt inny nie skorzysta. Oznacza to też, że papierowe 2077 musiałoby poważnie sieć przebudować (ta w CP2020 jest mocno niegrywalna).
 
Mike wspominał w wywiadzie, ze raczej na pewno pojawią się Solo, Fixer i Techie jeśli dobrze pamiętam.
 
Myślę że Netrunner nie jest dość aktywną fizycznie postacią bardziej pasuje na pomocniczego npc oczywiscie to moje zdanie
 
Chciałbym zdecydowanie nomada z możliwością wsparcia ze strony sfory i jakąś dobrą historią z tym związaną. Możliwe po prostu, że dostaniemy 3 papierowe klasy przydzielone do trzech typowych drzewek rozwoju. Na razie należy poczekać i dowiedzieć się czy na przykład, każda rola będzie posiadała specyficzną osobistą historię oraz unikalną umiejętność jak na papierze.
 
Osobiście wolałbym, aby były do wyboru umiejętności, które chcemy wybrać. Dałoby to szanse na więcej kombinacji. Dostanie gotowych klas to pójście na łatwizne. Wolałbym rozwiązanie takie jak np. w Gothic gdzie dostajemy punkty nauki i decydujemy w co zainwestować. Chciałbym to jednak rozwinąć tak, aby poszcególne umiejętności bardziej się uzupełniały.
 
Top Bottom