Jobs Support Register

e3harmonogram.inf

+

Vattier

CD PROJEKT RED
> Wyszukiwanie...
> Znaleziono <<e3harmonogram.inf>>
> BŁĄD
> Plik zastrzeżony
> Podaj hasło:_

> ******
> Dostęp przyznany!

Siema, z tej strony Wasz ulubiony cyberkowboj!

Dzisiaj rozpoczyna się E3, a mi udało się już złamać kilka haseł (to było prostsze niż zabranie SymStymu totalnemu karflakowi, jeśli wiecie co mam na myśli). Spodziewajcie się ode mnie regularnych apdejtów!

> 21:00 — transmisja GameSpot
> 23:00 — transmisja IGN
> 02:30 — transmisja E3 Coliseum

Last edited by a moderator:

Yakin

Moderator
o to kiedy CDP RED będą mieli godzinną konferencję na E3. jak widać póki co jest to tajemnicą ;)
Ze wszystkich dostępnych informacji wynika, że nie będzie żadnej otwartej konferencji. Tylko zamknięta dla wybranych dziennikarzy.

Soban.

Poser
Ze wszystkich dostępnych informacji wynika, że nie będzie żadnej otwartej konferencji. Tylko zamknięta dla wybranych dziennikarzy.
tak:
"Już od wtorku, przez całe targi E3, będziemy pokazywać fragment gampleya na godzinnych, zamkniętych prezentacjach, na które zaprosiliśmy media i kluczowych partnerów biznesowych. Zainteresowanie jest ogromne, na wszystkich spotkaniach mamy nadkomplet gości – mówił na łamach "Pulsu Biznesu" Adam Kiciński, prezes CD Projektu. "

ale nie po to się media zaprasza, żeby trzymać to potem w tajemnicy, nie? ;)
po prostu nie będzie wolnego wstępu ani transmisji

mhl333

User
o to kiedy CDP RED będą mieli godzinną konferencję na E3. jak widać póki co jest to tajemnicą ;)
a jak to się ma do 212.91.11.20 który był w trailerze i przewija się w temacie (anglojęzycznym odpowiedniku)? jakoś nie mogę tego skojarzyc ;/

Yakin

Moderator
Przecież dwa posty wyżej macie wyjaśnienie od samego prezesa, że pokazy gameplaya zaczną się od jutra na zamkniętych pokazach dla prasy. Co tu jeszcze rozkminiać :)?

mhl333

User
Ja dalej sie zastanawiam skad te e3schedule.inf sie wzielo i i co chodzi. Ktos mnie moze oswiecic? :)

Yakin

Moderator
Ja dalej sie zastanawiam skad te e3schedule.inf sie wzielo i i co chodzi. Ktos mnie moze oswiecic? :)
To był link do stronki, gdzie jak się wpisało hasło z trailera, to kierowało do nowej strony Cybera. Już to jest nieaktualne.

Alicja.

CD PROJEKT RED
Siema, z tej strony Wasz ulubiony cyberkowboj!

Za kilka godzin rozpoczyna się E3, a mi udało się już złamać kilka haseł (to było prostsze niż zabranie SymStymu totalnemu karflakowi, jeśli wiecie co mam na myśli). Spodziewajcie się regularnych apdejtów! ;)