Elite: Dangerous

+
Elite: Dangerous

Jestem ciekaw, ile osób pogrywa w Elite... Może nawet jest ktoś z forum Frontiera?

Jestem wielkim fanem tej serii, a Elite: Dangerous jest świetną kontynuacją, która jest wciąż rozwijana i aktualizowana (dzisiaj właśnie będzie dostępna beta nowej dużej łatki z contentem). Myślę, że Elite nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.
 
Serku, serio mógłbyś się powstrzymać czasem od tego rodzaju spamu, który tu prezentujesz.
 
Serku, serio mógłbyś się powstrzymać czasem od tego rodzaju spamu, który tu prezentujesz.
Ale jaki spam??

Autor tematu z góry założył, że "Elite nie trzeba chyba nikomu przedstawiać". No to ja temu zaprzeczyłem :p
 
Touche :)

Elite to symulator kosmiczny, w którym wcielasz się w rolę pilota (Commandera) statku kosmicznego. Gra toczy się w 34. wieku, do zwiedzenia dostępna jest cała nasza galaktyka, czyli Droga Mleczna, odwzorowana na podstawie danych naukowych, którymi dysponuje dzisiejsza nauka. Świat jest całkowicie otwarty, można polecieć gdzie się chce i robić co się chce - wojskowy, pirat, handlarz, łowca nagród, odkrywca itd. - całkowita wolność.

W sumie jest 400 000 000 000 (sic!) systemów gwiezdnych do odwiedzenia.

Jest to gra bardzo specyficzna i niszowa, na pewno nie przypadnie do gustu każdemu, ale jak ktoś lubi Gwiezdne Wojny oraz gry, w których samemu tworzy się swoją historię, to myślę, że ED mu się spodoba :)
 
Top Bottom