Filmy fantasy

+
a ja mam komiks na podstawie ktorego jest robiory tren film i jesli chociaz w połowie odda klimat to zapowiada się chicior
 
Ja nie wiem co niby takiego fajnego bedzie w tym filmie...Chyba tylko efekty xP. Aktorow jakichs baaaardzo znanych w tym zwiastunie nie widzialem, a i jak na zwiastun, to fabula (ktorej jeszcze nie znam) wydaje sie jakas poryta.
 
Wiesz, fabuła to jest oparta na komiksie Millera bodaj (tego od Sin City), a ten korzystał ze źródeł historycznych, więc ona raczej nie będzie "poryta" A i co z tego, że aktorzy nie są znani? Ważne, żeby dobrze grali, nie?
 
Po prostu mam wieksze zaufanie do aktorow, ktorzy odgrywali juz wiele dobrych rol i maja wieksze doswiadczenie.W trailerze zrazily mnie te bitwy i wogole, jakas taka sieczka i to wszystko...
 
Z tego co czytałem o tym filmie to celowy nie wybrali zadnego znanego aktora zeby ludzie mogli poznac nowych i mi się taki pomysł podoba czasami mam poprostu dosyc oglądania tej samej gęby w kilkunastu filmach pod rząd potrzebne jest czasem urozmaiceniea jesli chcesz dowiedziec się więcej o fabule to przeczytaj komiks(bardzo dobry)
 
Lord Koniu said:
Poleciały dwa posty, nie jeździjcie tak po Gofrze.
Ale kiedy on sam sie o to prosi.A wracając do filmu, to wg mnie zapowiada się nieźle, a to że nie ma w nim żadnych znanych aktorów jest jednym z wielu plusów.
 
Gofrze, tak się składa, że ci aktorzy, którzy dzisiaj są znani, kiedy zaczynali swoje kariery byli w takiej samej sytuacji jak ci grający w tym filmie, więc pomyśl sobie, co by było gdyby reżyserzy, którzy dali im ich pierwsze role mieli takie podejście jak ty?A druga sprawa, skoro to film o jednej z najsłynniejszych bitew starożytnej Grecji, jeśli nie całej starożytności, to co ma się w nim dziać, tańce, uczty i rozpusta?Chyba przyznasz mi rację, że jednak raczej potyczki dzielnych spartan z agresorami jakimi byli w owym czasie persi.
 
Nie zgadzam się z Gofrem. Czy przed premierą Władcy Pierścieni aktorzy grający w tym filmie byli jakoś super popularni? Owszem byli znani np. W Wielkiej Brytani ale nie na skale światową. A skutek ich gry był wyśmienity
 
Top Bottom