Forumowy RPG

+
Więc ja jestem Albrecht von Hochsbad. Zabijaka, w pewnym sensie0 ulubiony przedmiot to miecz. Czarny płaszcz, ćwiekowana zbroja, wysoki, czarne długie włosy. Blizna od ucha do prody.Tak mozna opisać w kilku słowach.
 
A ja jestem Axel Yellow, przybysz z odległych krain. Z bardzo odległych krain. W sumie ciężko by wam było zrozumieć, jak bardzo odległych.Kaftan, płaszcz, blizna przez oko (oko przeżyło). Magiem jestem, a dokładniej iluzjonistą.
 
ja jestem Gwindor ,pochodzenia sam nie wiem bo jestem wiedzminem porzadnie ubrany zabijaka - jak to okreslil Yarpen, czarne dlugie wlosy, d. zbudowany no to tyle trzeba powiedziec narazie EDIT: oczywiscie ze srebrnym mieczem
 
Yarpen -> Wiem, jak się nazywa Twoja postać, ale pisałem ksywki tych, którzy się dostali, a nie ich postaci.Yellow -> Dobra, w takim razie zaczynamy w poniedziałek, bo nie chcę stracić drużyny .Rioo, jeżeli to czytasz, to napisz, czy poniedziałek Ci pasuje.
 
Słuchaj, nie wiem czy wiedźmin to dobry pomysł. Raz że odstaje od reszty, a dwa, znając NIghtmarea to przez ciebie będziemy mieli straszne problemy.
 
Yarpen -> Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego macie mieć z mojego powodu problemy? I co z tym wspólnego ma wiedźmin? Jak będzie dobrze odgrywał postać, to nie widzę powodu, aby miał nią nie grać...PS.: Co to są Guild Wars? Jakiś MMORPG?
 
NIe w tym rzecz. pisałeś że jak jest jakiś super mag to ma super trudne sprawy/zadania, czy coś w tym stylu. Więc jeśli będziesz chciał dopasować poziom do wiedźmina to drużyna może ucierpieć.
 
Aaaaaaaaa, no to teraz rozumiem. Nie bójcie się o to. Potrafię prowadzić drużyny z różnym poziomem zaawansowania. Szczegół, że nigdy nie prowadziłem wiedźmina... Żle mnie zrozumiałeś. Zadania będziecie dostawać takie, abyście sobie wszyscy poradzili, zresztą, wiele będzie bardziej na myślenie (dla graczy, nie dla postaci), no chyba, że wolicie inaczej. Ale wiedźmin, jak to wiedźmin - nie będzie za bardzo lubiany, szczególnie we wioskach. Może się zadrzyć, że nie wpuszczą go do karczmy czy coś w tym stylu. Ale z drugiej strony, może sobie zaskarbić wdzięczność dla siebie i całej drużyny u jakiegoś wielmoży, np. likwidując (razem z Wami) jakiegoś potwora, który dokucza mieszkańcom.
 
Nightmare said:
Yarpen -> Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego macie mieć z mojego powodu problemy? I co z tym wspólnego ma wiedźmin? Jak będzie dobrze odgrywał postać, to nie widzę powodu, aby miał nią nie grać...PS.: Co to są Guild Wars? Jakiś MMORPG?
Zobacz sobie w temacie o grach cRPG. W każdym razie to zarąbista giera.Co do poniedziałku, to mi pasuje.Mam pytanie? Gdzie będzie się toczyć akcja? Bo nie zabardzo lubię bycie grotołazem...
 
MOżliwe że będe miał więcej czasu niz myslałem. moja sistra ma ospe, więc w końcu sie zaraże, tylko nie wiem kiedy
 

Rioo

Forum veteran
Nightmare said:
Rioo, jeżeli to czytasz, to napisz, czy poniedziałek Ci pasuje.
niestety też odpada, we wtorek mam egzam, a w środę koło i jeszcze jedną ciężka rzecz , sorka
 
Dobra, w takim razie skład nie ulega zmianie; chyba, że ktoś chce zrezygnować?Yellow -> Na pewno poza grotą, najpewniej w jakiejś wiosce blisko morza, na północnym wschodzie kontynentu (nie zdecydowałem jeszcze, gdzie). Narazie scenariusz jest jeszcze w przygotowaniu (po to mi ten tydzień), więc jeśli macie jakieś zalezenia/prośby, to śmialo piszcie, postaram się wprowadzić wszystkie ciekawe zmiany. Napiszcie może też, w jakim klimacie chcielibyście mieć sesje (detektywistyczne, horror, przygodowe, hack'n'slash, polowanie na smoki itp.). A może wszystkiego po trochu? I czy mam informować, jakiego typu będzie sesja?
 
nie informuj, ale niekoniecznie horror. Najlepiej cos w klimacie przygody Milvy, Geralta, Cahira i Regisa. Polowanie na smoki też może być.
 
No to jaki w końcu termin? Może przyszły poniedziałek?A rodzaj sesji...nie chciałbym, żeby była full-detektywistyczne, bo takie potrafią zanudzić... hack'n'slash? Jakbym tego chciał to bym odpalił Diablo . Chyba raczej przygodowa, gdzie trzeba pomyśleć (a jako że gramy na forum, to czasu będzie wiele), czasami powalczyć itd. takie są najciekawszeale dostosuje się do zdania innych
 
Top Bottom