Forumowy RPG

+
to zrobmy jutro o 20-21 bo dzisiaj to ja koncze wczesniej a po lekcjach to mi sie raczej nie chce zostawac (sorki) ale mam lepsze zeczy do roboty......
 
ja tam Korgana rozumiem........mam nadzieje ze prowadzenie sesji jest taki latwe....co prawda moze byc latwe ale w tedy to sie malo komu by podobalo, trzeba troche czasu poswiecic na wymyslanie orginalnych opowiesci, no chyba ze chcecie grac systemem d&d, idz i zabij.........tak wiec nieczepac sie misiow gry!!!!!
 
taaa sie niepokojicie o misiow hehe........sie troszczys zacznijcie o nich bo jak mis gry nie jest w chumorze to sie moga rozne ze przydazyc......
 
Tak wiem, wiem moja wina. Zniknąłem tak na troszkę. Ale moj wspaniały plan szlag trafił i na świętach miałem jeszcze mniej czasu. No ale teraz jestem (przynajmniej na chwilę) i poprowadzę tą sesję. Po testach napewno wszystko będzie dobrze (tzn. będe miał dużo czasu). Tak wiem, ciągle jakieś wymowki itp i te testy. No ale...
 
taa....moje testy gimnazjalne niebyly takie trudne, oczywiscie przez jakies glupie pomylki zabrali mi troche punktow ale tak wogule to bylem z siebie bardzo zadowolony......SESJA:no troche mi glupio ze tak wychodzi ale dzisiaj znow niemoge.... mam troche klopotow z dyrekcja w mojej szkole tz. ta dyra to ona jakas strasznie upierd***aa i musze zgubic poscig moich zadowych opiekunow bo boje sie ze zaraz sie zkamuka ze mam tu dziewczyne, a zgodnie z warunkami mojej wymiany to "niedopuszczalne" i jak sie zkapna to wroce sobie do domku.... no i tak mi tu ciezko zycie pynie ale obiecuje ze w poniedzialek wam zrobie DUZA sesje (jak mnie znowu moje panienka ze szkoly o 9 niewyciagnie)o ktorej chcecie w poniedzialek? moge od tak 16 do 21, co wy na to????
 
Cholera w poniedziałek mi tak średnio pasuje bo mam dodatkowy angielski . Więc teoretycznie mółbym od 16-21 ale musialbym przerwać na godzinę(od 18-19)
 
Pistis said:
WROCILEM!!! Tib---> pamietasz jak mnie pytalas co ja "tu" robie???? ciekaw jestem czy juz to rozszyfrowales czy raczej ci sie nie chcialo...
Hm... jedyne co mi przychodziło do głowy to było to, że może jesteś tam na jakiejś wymiane albo, że wyjechałeś tam razem z rodzicami. A tak w ogóle to chyba trzeba będzie sobie utworzyć temat o nas Tymczasem wracając do sesji, to marzy mi się aby kiedyś zorganizować taką dużą sesję, w której moglibyśmy zagrać wszyscy razem Co Wy na to?
 
Trzeba by to w jakiś weekend zorganizować....tak przykładowo od 12.00 do 24.00. Tylko nie w ten weekend bo jutro i pojutrze bo będę się uczyłna teściki gimnazjalne....ale za tydzień spoko.
 
Tibor --> jestem przeciwny, juz jest balagan w obu sesjach. Wole nie myslec co sie stanie jak kilkunastu graczy bedzie gralo w jednej...
 
do tej sesji całą bandą mogł bym zostac misiem bo nawet mam pomysła jak by taka wielka sesja miała wyglądac ale najpierw trzeba zakoniczyc obie trwające
 
Top Bottom