GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

+
Nie wiem, czy mówimy o tym samym, ale w CDA był frgment scenariusza z gry... no i w z tego co pamiętam to o fabule też co nieco było, ale więcej już chyba jest na głównej stronce. Fragment scenariusza tutaj
 
Pojawiło się jednak kilka tytułów wybitnych, które tym jaśniej mogły zabłysnąć. Moim faworytem jest rodzimy Wiedźmin – bez cienia lokalnego patriotyzmu jest to najlepiej zapowiadająca się gra fabularna. Zachwycałem się nim na E3, zachwycam się ciągle – Wiedźmin ma realne szanse stać się jednym z najlepszych komputerowych erpegów w ogóle. Jego mało skromne hasło – RPG redefined – bynajmniej nie jest na wyrost. Oczywiście wszystko powyższe przy założeniu, że Red Studio kiedykolwiek tę niewiarygodnie dopracowaną grę zechce ukończyć. Więcej szczegółów zawrę w osobnym tekście poświęconym białowłosemu Rivowi.Źródło: www.Gry-Online.pl link do źródła :)
 
A to cytat również z gry-online który został zamieszczony pod screenem Gothica III: Gothic III będzie ładny, jednak po kontakcie z Wiedźminem przestaje zachwycać.
 
kamikazze said:
Gothic III będzie ładny, jednak po kontakcie z Wiedźminem przestaje zachwycać.
Również u mnie ten tekst wywołał uśmiech na twarzy. Uważam jednak, że to części przez wzgląd na to, iż Wiedźmi to polska produkcja. Wiadomo swój broni i docenia swego
 
Tylko, że to wszystko są opinie z polskich serwisów. Znalazł może ktoś jakąś zapowiedź/relację z zagranicznego serwisu? Nie mówię, że polskie są mało obiektywne, ale wiadomo, że zawsze bardziej przychylnie patrzą na rodzimą produkcję niż na zagraniczną.Btw. w temacie zapowiedzie, recenzje, dałem link do relacji z prezentacji wiedźmina z serwisu IGN.
 
Mnie tam najbardziej śmieszy, że te superlatywy pochodzą z gier-online oraz wp.pl, które pamiętamy z zapowiedzi Wolfschanze ("przereklamowany Wiedźmin")...
 
Chodzi o to, że tam padły niezbyt przyjemne określenia w stronę Wiedźmina, typu właśnie, że gra jest przereklamowana i inne badziewia tego typu...
 
Ja niby też - ale zmienność zdania redaktorów polskich serwisów chyba nie zna umiaru...
 
Polacy dopiero zaczynają wierzyć w sukces jak widzą, że dane przedsięwzięcie może dać jakieś wymierne zyski. Wtedy to z niczego nawet potrafią zrobić coś wielkiego, zachwalać itp.Polska to jednak specyficzne miejsce.... Na dobrych targach prócz najnowych gier nie może zabrakąć również atrakcyjnych pięknych hostess, tancerek itp :Oto kilka z nich:
 
Hehe niezłe te targi, jak można takie widoczki podziwiać... Zazdroszczę tym, którzy tam byli i widzieli wszystko na żywo. Sam chciałbym tam być... Chyba zaczne zbierać kase na wyjazd za rok.
 
Ja bym nie chciał... Informacje mam na bieżąco w necie że niby miałbym łazić po targach całymi godzinami? Nie dla mnie A tak na serio. Byliście kiedykolwiek na jakiejś growej imprezie? Ja raz byłem z kolegą w czerwcu 2005 na Mani Grania organizowanej przez Licomp Empik Multimedia ( LEM ) oraz Logitech, Simplus, Nokię, FPP.pl i gry.wp.pl. Bardzo fajnie się bawilem jestem nawet na jednym zdjęciu ( a dokładniej tył mojej czapki ) które było publikowane na gry.wp.pl Najwiekszą atarakcją był turniej w Call of Duty, przeszedłem do półfinału i brakowało mi tylko kilku fragów żebym przeszedł do finału
 
Ja niestety nie miałem jeszcze okazji i przyjemności być na growej imprezie. Więc nie wiem jak tam jest i bardzo chce się dowiedzieć... . A tak na poważnie to chyba zaczne odkładać kase na wyjazd na GC za rok.
 
Moim zdaniem bardziej prawdopodbne jest to, że udałoby się wyjechać na GC do Lipska, ponieważ po pierwsze jest dużo bliżej , i wyjazd na nie również jest dużo tańszy.
 
Że o dostaniu wizy nie wspomnimy...Mnie mocno zastanawia ten Call of Juarez - FPP na dzikim zachodzie, który, jak twierdzą twórcy, ma być "nextgenowy" (na stronie Techlandu można się trochę pośmiać z nieporadności wydawcy w używaniu tego określenia - co zdanie odmieniony na kilka sposobów...). Może wreszcie fajna gierka na dzikim zachodzie? (choć Desperados 2 wydaje się równie ciekawe).
 
Top Bottom