Games Convention 2007 Lipsk

+
Tibor said:
Hax-> Wnioskując po opisie Dziada to jeszcze nie wrócił ;) Pewnie muszą się spakować i przytaszczyć ze sobą z powrotem wszystkie te materiały. Ewentualnie Dziadu dochodzi do siebie :p
Nie... oni poprostu mieli trochę złych przeżyć. Jeżeli zechcą, to was w to wprowadzą. Sam nie wiem jak to się skończyło. Dziadu jest w domu.Co do mojej relacji... Będzie około 120 najlepszych zdjęć. Reszta, to albo powtórki, albo zła jakość. Która fotorelacja ma tyle fotek? :D
 
Dagon said:
Dagon said:
Hax-> Wnioskując po opisie Dziada to jeszcze nie wrócił ;) Pewnie muszą się spakować i przytaszczyć ze sobą z powrotem wszystkie te materiały. Ewentualnie Dziadu dochodzi do siebie :p
Nie... oni poprostu mieli trochę złych przeżyć. Jeżeli zechcą, to was w to wprowadzą. Sam nie wiem jak to się skończyło. Dziadu jest w domu.
brzmi to trochę przerażająco ;) złe przeżycia... tragiczne dzieciństwo....
 
Wczuł się , nie ma go za co ganić ;)Dagon , a zrobiłeś zdjęcia etc. z innych gier ? Zagrałeś np. w Assassin's Creed'a ? (Nie pamiętam czy był na targach w ogóle: P)Jeżeli tak to w co zagrałeś ?
 
Genesis said:
Wczuł się , nie ma go za co ganić ;)Dagon , a zrobiłeś zdjęcia etc. z innych gier ? Zagrałeś np. w Assassin's Creed'a ? (Nie pamiętam czy był na targach w ogóle: P)Jeżeli tak to w co zagrałeś ?
Grałem w : Tenkaichi Budokai 3, Jagged Alliance, Tomb Raider Anniversary, Age of Conan, LOTR Online, Colin Mcrae Dirt, oraz wiele innych. Musiałbym posiedzieć i pomyśleć nad tym głębiej. Widziałem także wiele gier.... Niestety w AC nie grałem. Wszystko będzie w relacji. Natomiast fotorelację niedługo skończę.
 
Dagon, na pewno widziałeś 7-minutowe intro do Wiedźmina, bo nie wierzę, że odpuściłbyś mając taką okazję. ;) Możesz powiedzieć jak się prezentuje jako całość? Szkoda, że nikt nie nagrał z tego filmiku, był zakaz nagrywania?
 
PonoJr said:
Dagon, na pewno widziałeś 7-minutowe intro do Wiedźmina, bo nie wierzę, że odpuściłbyś mając taką okazję. ;) Możesz powiedzieć jak się prezentuje jako całość? Szkoda, że nikt nie nagrał z tego filmiku, był zakaz nagrywania?
Mnie też dziwi brak tego intra....ale powinno być dostępne przed premierą, skoro ma posłużyć przy promocji gry...
 
PonoJr said:
Dagon, na pewno widziałeś 7-minutowe intro do Wiedźmina, bo nie wierzę, że odpuściłbyś mając taką okazję. ;) Możesz powiedzieć jak się prezentuje jako całość? Szkoda, że nikt nie nagrał z tego filmiku, był zakaz nagrywania?
No pewnie, że widziałem;] Wpuszczono mnie do kina bez kolejki - hihi:pPowiem tak, Bagiński odwalił kawał dobrej roboty. Dodał też troszkę humoru do filmiku. Po obejrzeniu myślałem, że puścili nam jakieś demo dwu minutowe, czas na prawdę szybko zleciał. Nie chcę wam robić spoilerów. Cinematic jest świetny. Chyba był zakaz nagrywania...
 
Wiedźmiński trailer cieszył się naprawdę dużą popularnością, o czym wielu z nas pamięta. Intro mogłoby podnieść nieco na duchu tych, którzy zawiedli się na gameplay'ach. Ale tu już wszystko zależy od kampanii promocyjnej RED-a. Dla mnie w sumie obojętne jest, czy zobaczę intro teraz, czy przed samą grą. Niektórzy producenci 'wprowadzenia' do gier umieszczają odpowiednio wcześniej w sieci. Na złe to na pewno nie wychodzi.
 
PonoJr said:
Wiedźmiński trailer cieszył się naprawdę dużą popularnością, o czym wielu z nas pamięta. Intro mogłoby podnieść nieco na duchu tych, którzy zawiedli się na gameplay'ach. Ale tu już wszystko zależy od kampanii promocyjnej RED-a. Dla mnie w sumie obojętne jest, czy zobaczę intro teraz, czy przed samą grą. Niektórzy producenci 'wprowadzenia' do gier umieszczają odpowiednio wcześniej w sieci. Na złe to na pewno nie wychodzi.
Dokładnie. A po otrzymaniu gry jak nie chcesz po raz n-ty go oglądać po prostu ESC i menu - a tam opcje graficzne, a potem postać i gra.....fajnie będzie...
 
Iwona said:
Iwona said:
Wiedźmiński trailer cieszył się naprawdę dużą popularnością, o czym wielu z nas pamięta. Intro mogłoby podnieść nieco na duchu tych, którzy zawiedli się na gameplay'ach. Ale tu już wszystko zależy od kampanii promocyjnej RED-a. Dla mnie w sumie obojętne jest, czy zobaczę intro teraz, czy przed samą grą. Niektórzy producenci 'wprowadzenia' do gier umieszczają odpowiednio wcześniej w sieci. Na złe to na pewno nie wychodzi.
...fajnie będzie...
Szczególnie dlatego , że możemy przerwać intro ... Oj , od razu mi się chce grać
 
Buka prowadzi wykopaliska archeologiczne - no brawo.
Mam pytanie, czy nie nudzi się Wam jeszcze ta zabawa?
 
Top Bottom