Gry z serii Lego

+
Gry z serii Lego

Zakładam nowy temat o grach z serii Lego, a jest ich troszkę:

- Marvel Super Heroes
- Star Wars
- Hobbit
- Władca Pierścieni
- Harry Potter
- Batman
- Movie
- Indiana Jones
- Piraci z Karaibów

Zastanawiam się*od czego zacząć? Które części najlepsze, dają*najwięcej frajdy lub są*najśmieszniejsze? Raczej zamierzam się w to bawić z dziewczyną :) Oczywiście Steam i pady ;)
 

Keth

Ex-moderator
Wszystkie są świetne w coopie :) mnie się chyba najbardziej podobał Batman 2 i Marvel Super Heroes. Teraz ogrywamy z dziewczyną Hobbita i też daje radę. Bardzo fajne i przyjemne gry. Generalnie wszystkie są dość podobne, więc albo wybierz najnowsze, albo pod względem upodobań "klimatycznych".
 
Grałem w Pottera 1-4, Piratów, Wojny Klonów i Batmana 2 - wszystkie były fajne, ale jakoś najlepiej wspominam Pottera, w sumie nie wiem czemu :p Z tymi grami jest tak że w zasadzie wszystkie są robione na jedno kopyto, a że każda następna zawsze dokłada coś nowego (jakiś nowy mechanizm itp.) to sprawia wrażenie najlepszej aż do premiery następnej części. Myślę jednak że przy wyborze gry najlepiej kierować się upodobaniami tematycznymi ;)

Ale i tak najfajniejsza jest wersja analogowa :D



Ilekroć mój sześcioletni bratanek wpada z wizytą to zawsze jest pretekst żeby wyciągnąć stare zestawy z szafki i rzucić się w wir budowania (oficjalnie jako towarzystwo dla młodego, w praktyce wiadomo jak jest ;) ).
 
Bo to najfajniejsza zabawka :D

Szkoda, że w grach z serii idą w ilość, a nie w jakość. No dobra, jakość może i nadal jest wysoka, ale za to powtarzalność bardzo rzuca się w oczy. Najlepszy przykład to Piraci z Karaibów oraz Hobbit, zamiast wstrzymać się aż wyjdą wszystkie filmy i zrobić po prostu większe i bardziej zróżnicowane gry, oni zrobili ile się dało, a za jakiś czas rzucą po prostu kolejne części oferujące to samo. Normą jest że w ciągu roku wychodzą 2-3 nowe gry z serii, które różnią się tak naprawdę tylko uniwersum. Taki trochę Assassin's Creed czy Call of Duty :p Nadal przyjemnie się w to gra, ale jednak chciało by się coś świeższego.

Czekam na Dragon Balla w wersji lego :whistle:

 
Kiedyś, jak jeszcze gimpy i inkscejpy były dla mie czarną magiją, a na forumie mnie nie było, robiłem w paincie naklejki ("decale") na legoludki, coby je upodobnić do Geralta, Jaskra, Letho czy Vernona. Niestety kiepska drukarka i mała liczba ludzików do poświęcenia skutecznie mnie od pomysłu odwiodły.
Chociaż... teraz sobie myślę, że można by tego użyć do podmiany tekstur w którejś z legogier :D
 
@SMiki55 Twoim pomysłem mogliby się*zająć Redzi, Wiedźmin Lego to by było coś! :)

Najbardziej kusi mnie na Piratów i Mervela. Tylko znajdź je teraz w dobrej cenie ;)
 
Gry Lego strasznie szybko tanieją, już wszystkie* części można było wyrwać na Steamie po max kilkanaście zł.

*różne gry mają różnego wydawcę, o ile Pottery, Batmany, Marvel, The Movie, LotR i Hobbit bardzo często są na -75%, o tyle pozostałe - SW, Piraci i Indiana cały czas trzymają cenę.
 
Nabrałem ochotę po Hobbicie (wciąż jeszcze gram) na Piratów, ale Ci za drodzy trochę.
No i zazdroszczę niektórym z Was, że wasze dziewoje chcą z Wami grać w te Lego :D. Moja na mnie krzywo popatrzyła jak jej zaproponowałem i mówi, że to nie dla niej. Za to w Trine 2 i Lara Croft GoTL się zagrywała ze mną :p.
 
@xhuxixan nie jestem dziewczyną, ale jakbyś zaopatrzył się kiedyś w Lego Marvel Heroes to ja się piszę :p

Jakby kto chciał zagrać, to propozycja aktualna, pisać PW :p
 
Top Bottom