Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Ja teoretycznie jestem w klasie licealnej o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Wygląda to tak, że na matematyce jesteśmy dopiero w drugim dziale podręcznika (z ośmiu), na fizyce śpimy, a na infie gramy w Counter Strike'a.
 
Ja teoretycznie jestem w klasie licealnej o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Wygląda to tak, że na matematyce jesteśmy dopiero w drugim dziale podręcznika (z ośmiu), na fizyce śpimy, a na infie gramy w Counter Strike'a.

Ja jestem po mat-geo i jeeej! Taka magia... Btw używacie podręcznika? :eek: U nas kobieta powiedziała, że jak ktoś chce kupić to proszę bardzo ale ona teorię wytłumaczy więc zbiór wystarczy i faktycznie - na teoretycznie najbardziej przekichanym (zaraz po matmie czystej) matematycznie kierunku na uczelni matma mi problemów jakichś nie sprawia gorzej z programowaniem, bo to to już magia. :(
 
Ja jestem po mat-geo i jeeej! Taka magia... Btw używacie podręcznika? :eek: U nas kobieta powiedziała, że jak ktoś chce kupić to proszę bardzo ale ona teorię wytłumaczy więc zbiór wystarczy i faktycznie - na teoretycznie najbardziej przekichanym (zaraz po matmie czystej) matematycznie kierunku na uczelni matma mi problemów jakichś nie sprawia gorzej z programowaniem, bo to to już magia. :(
Podręcznika używamy. Nie wiedzieć w sumie czemu, dużo przydatniejszy byłby zbiór zadań...
Z nauczycielem, czy bez? Bo moje klasa w I klasie technikum grała z nauczycielami na jednym z przedmiotów (bodajże sieci komputerowe) :p
Między sobą gramy, ale nauczyciel serwer udostępnia ^ ^
 
Z nauczycielem, czy bez? Bo moja klasa w I klasie technikum grała z nauczycielami na jednym z przedmiotów (bodajże sieci komputerowe) :p
Mój informatyk z liceum tak się zirytował zorganizowanym polowaniem na niego, że zagroził nam pracą w excelu na lekcji.
A sam kampił jak ostatni cham. BTW kiedy wyszła ta afera z karami za piractwo, szybko przerzuciliśmy się na wolfa ET. Jak to była czysta zajebistość.
 
Za przeproszeniem że się wtrącę... Mój kuzyn gra w brutalniejsze gry niż Wiedźmin i jakoś nic mu sie nie dzieje. Nawet codziennie pomaga rodzicom w domu itd. nic złego nie robi, także... Badania, WOW. A wierzysz tym którzy mówią w pogodzie że jutro będą chmury a tak na prawdę to jutro pewnie będzie słonecznie?(raz już tak było, co ja pisze... Kilka razy(TYSIĘCY).) Naukowiec i lekarz też człowiek, się pomyli i to nie raz. Ja wolę wierzyć swojemu umysłowi i PRAKTYCE(UWAGA. PRAKTYCE!) niż patrzeć w papier i już wierzyć.

E: Wiek nie ma znaczenia w mądrości. Tak samo wiek nie ma znaczenia i w miłości.
Aż się odniosę jednak, tyle, że wątek zmienię na właściwszy.

Rozumiem z tego, co piszesz, że w szkołach niespecjalnie uczą o dowodzeniu naukowym i innych tego rodzaju drobiazgach, ale naprawdę warto się zapoznać z paroma pojęciami, takimi jak: dowód anegdotyczny, peer review, statystki, podwójna ślepa próba, metabadania, czy metoda naukowa, bo przydają się w życiu, a już na pewno na studiach. Bo oczywiście dobrze jest wierzyć swojemu umysłowi, ale czasem sprawia nam on rożne figle, szczególnie, kiedy nasze przekonania niekoniecznie są oparte na rzetelnej wiedzy. Albo bywa, że płatane figle bywają groźniejsze, bo na przykład mamy jakieś zaburzenia związane ze sferą psychiczną, czy emocjonalną. Wtedy czasem nawet lepiej jest mu zdecydowanie nie ufać.
 
Z całą sympatią dodam tylko jeszcze, że wiek tu ma ogromne znaczenie. Czy może dostęp do doświadczenia, żeby nie było, że umniejszam komuś wiedzę z racji lat.
Jeśli jest sytuacja, że ktoś ma za sobą konretną praktykę i wyłącznie na tej podstawie pragnie o czymś sądzić, to jest to zdecydowanie za mało - co pokazuje życiowy exp.

W tym momencie możesz to tylko przyjąć na wiarę i masz prawo się nie zgadzać bardzo, ja bym jednak na Twoim miejscu nie była taka pewna swojego z czystej pokory ;)

Nie odbieraj naszych wypowiedzi jako ataku czy prób pouczenia. My też miałyśmy naście lat. Ale wyrosłyśmy ;>
 
Zacząłem czytać zaległe posty z "Nocnej" i "Karczmy". Myślałem, że w ten sposób osiągnąłem nieobcy mi muł na dnie oceanu spamu, gdy nagle czytając posty nowych użytkowników usłyszałem pukanie od spodu :facepalm:.
Toż to "spam rev. 2.0".
 
Zacząłem czytać zaległe posty z "Nocnej" i "Karczmy". Myślałem, że w ten sposób osiągnąłem nieobcy mi muł na dnie oceanu spamu, gdy nagle czytając posty nowych użytkowników usłyszałem pukanie od spodu :facepalm:.
Toż to "spam rev. 2.0".

Fakt faktem, że w tych akurat wątkach pozwalamy na nieco więcej... w złudnej nadziei, że nagła a spodziewana potrzeba spamowania znajdzie swoje ujście w sposób bardziej kontrolowany i czysty.
Jednak nie do końca się ta teoria sprawdza ;)
 
Ja mam takie zaległości w przeglądaniu forum, że tylko czekam aż ktoś doda funkcję "Nieprzeczytane posty z ostatniego tygodnia/miesiąca" :p
 
Ja mam takie zaległości w przeglądaniu forum, że tylko czekam aż ktoś doda funkcję "Nieprzeczytane posty z ostatniego tygodnia/miesiąca" :p
Bardzo ciekawe, co my mamy powiedzieć, skoro mamy wręcz obowiązek czytać wszystko i to od razu.
Nie mówię, że to nie jest też przyjemność.
Bo jest.
Przeważnie :p
 
To znaczy, że trzeba nicka pisać toćka w toćkę, bo inaczej dup.., znaczy część poniżej pleców? :D

No jeśli chcesz "zawołać" tagiem (swoją drogą uważam to za jedną z najlepszych funkcji tego forum), to musi być nick dokładnie. Czyli szypek26, a nie szypek. Undomiel9, a nie Und. No szkoda.
Nawet się przez moment zastanawiałam, czy by nie skrócić nicka jednak sobie, ale... kurczę, 8 lat!
Niech już zostanie ;)
 
Ja mam teraz nick andersonsilva zamiast AndersonSilva, jak było na starym forum. Niby można zmienić raz nick, ale się waham czy to zrobić, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zamarzy mi się mieć całkiem innej nazwy użytkownika :D
 
To nie ja, to forum nie uznaje, też bym wolała, żeby mnie rozpoznawało po skrócie ;)
A to peszek. Trzeba było użyć swoich wpływów i skasować niepożądanego opponenta xD

Sam miałem ten problem. Jakiś nikczemnik zarezerwował sobie nick "serek", więc musiałem używać "ser-ek". No ale nowe forum wzięło chyba nicka z RK, więc luz xD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom