licznik czasu w minigrze Naruszenie protokołu

+

Trejan

Forum veteran
Wersja 2.1 daje możliwość Można teraz wyłączenia licznik czasu w minigrze Naruszenie protokołu. Pytania:

1. Czy wyłączenie licznika narusza równowagę gry tzn. zbytnio ułatwi stosowanie Naruszania protokołu?
2. Czy mechanika licznika czasu w minigrze Naruszenie protokołu jest dobrze zbalansowana? Czy na przykład na późniejszych etapach gry zbyt krótki licznik powoduje że minigra staje się misją niemożliwą - zawsze będzie brakowało Ci czasu ?
3. Jakie atuty z Inteligencji zwiększają limit czasu w minigrze lub opóźniają jego upływ?
 
Wersja 2.1 daje możliwość Można teraz wyłączenia licznik czasu w minigrze Naruszenie protokołu. Pytania:

1. Czy wyłączenie licznika narusza równowagę gry tzn. zbytnio ułatwi stosowanie Naruszania protokołu?
2. Czy mechanika licznika czasu w minigrze Naruszenie protokołu jest dobrze zbalansowana? Czy na przykład na późniejszych etapach gry zbyt krótki licznik powoduje że minigra staje się misją niemożliwą - zawsze będzie brakowało Ci czasu ?
3. Jakie atuty z Inteligencji zwiększają limit czasu w minigrze lub opóźniają jego upływ?
1/2. Nie wydaje mi się. Jak już dobrze ogarniasz tą grę, to prawie zawsze mieścisz się w limicie. Ja dodatkowo zawsze sobie zapisuję grę wcześniej i jak się nie uda, to po prostu wczytuję ;).
3. Takich atutów chyba nie ma. Za to można zwiększyć liczbę pól które można odkryć. Liczbę zwiększają coraz lepsze cyberdecki, a to jaki możesz kupić i zastosować jest zależne od twojego ogólnego poziomu, jak również poziomu reputacji i inteligencji.
 

Trejan

Forum veteran
OK. A nie chcesz w takim razie grac bez limitu? Czemu nie zmienisz sobie tego w ustawieniach? Wolisz wgrywać save? Ja mam awersje do podgrywania stanów gry z powodu niepomyślnego zdarzenia, traktuję to trochę... jak oszustwo. Nie mam później radochy z późniejszej gry po wgraniu save. O atuty pytałem bo właśnie zastanawiam się żeby wyłączyć ten limit, a te atuty które zwiększałyby ten limit w samej grze omijałbym dając punkty w inne potrzebne atuty. Napisz mi na koniec co się stanie jeśli nie wymieścisz się w limicie? Możesz od razu powtórzyć próbę naruszenia protokołu? czy są jakieś ograniczenia np. musisz odczekać trochę czasu ?
 
Moim zdaniem, to nie czas jest kluczowy, tylko wcześniejsze zaplanowanie w jakiej kolejności klikać sekwencje. Zanim się kilknie pierwszą, czasu jest dowolna ilość. Problem w tym, że choć prawie zawsze udaje mi się tą kolejność zaplanować dobrze, to czasem przeskoczą jakoś tak, że nie da się ukończyć wszystkich (jest też taki przypadek zaszyfrowanej drzazgi, że da się odkryć chyba maksymalnie trzy z czterech wierszy sekwencji). I wtedy można tylko wgrać save, bo drugi raz się nie da rozegrać gry. Czy jest tak samo w przypadku, gdy skończy się czas, to nie wiem, bo mi się nie kończy :ROFLMAO:. Musiałbym sprawdzić.
 
Top Bottom