MasPingon tworzy

+
Status
Not open for further replies.
MasPingon tworzy

Stworzyłem dla was, moi kochani, tapetę. Przedstawia, jak łatwo zauważyć, przedmieścia Wyzimy. Jak na razie daje ją w dwóch rozdzielczościach, w razie zapotrzebowania dołącze tapetki w lepszej jakości ( aby lepiej prezentowały się na większych monitorach) Nie bójcie się komentować, krytyka pozwoli mi stać się w przyszłości jeszcze lepszym artystą
 
Hahahaha Mas SZACUN dostaniesz warna albo innego bana na ale poczucie twoje humoru jest OK.
 
bardzo prosze tapete w rozdzielczości 640x480, bo kupiłem nowy monitor i chce się nacieszyć tym HD które obiecywali
 
Mnie się Twoj obrazek wydawał za smutny, a przecież jutro zaczynają się święta :witchmas:Tak więc, postanowiłem nieco go przerobić. Poza tym, zauważyłem rażące błędy:a) brak klamki - poprawione.b) brak ramy okiennej - poprawionec) wszechobecne wrażenie osamotnienia - porawione. Narysowałem, zupełnie od podstaw wiele, zróżnicowanych postaci. Nie zarzucicie mi tego, że są to klony, bo nie są! Mam automatyczny, hiperdynamiczny system różnicowania wyglądu postaci, dzięki czemu na tapecie jednocześnie nie będą przebywały dwie, takie same postacie!Są one różne i zupełnie inne, a już na pewno nie przypominają klonów, dzięki kilku, interesującym zabiegom:- różnicowanie koloru włosów!- różnicowanie koloru ubrania!- różnicowanie koloru oczu!- a także, coś czego Red nigdy jeszcze nie wprowadziło - różnicowanie koloru skóry! Istnie - RPG Redefinition!W przygotowaniu:- Edycja Rozszerzona tapety, zawierająca: - linię horyzontu, odróżniającą ląd od nieba. - trawę - ściany i dach domu! - odbicie lustrzane postaci tła, dzięki czemu świat tej tapety będzie jeszcze bardziej różnorodny!
 
Dorwall przykro mi ale mam podstawy twierdzić że twoje dzieło nie jest wyłącznie twoją pracą. jetsem więc zmuszony cię poprosić o usunięcie obrazka bądź poproszenie autora o zgode na przetwarzanie dzieła, bo plagiatów na tym forum się nie lubi prawie tak jak piractwa, Genesisa i Obliviona.Mam nadzieję że się rozumiemy. masz talent, poczekaj na drugą edycję.
 
Socchi said:
Dorwall przykro mi ale mam podstawy twierdzić że twoje dzieło nie jest wyłącznie twoją pracą. jetsem więc zmuszony cię poprosić o usunięcie obrazka bądź poproszenie autora o zgode na przetwarzanie dzieła, bo plagiatów na tym forum się nie lubi prawie tak jak piractwa, Genesisa i Obliviona.Mam nadzieję że się rozumiemy. masz talent, poczekaj na drugą edycję.
To że masz więcej orenów n ie uprawnia Cie do obrażania innych użytkowników , natychmiast zmień ten post !
 
przestań spamować, takie rzeczy to na PWDorwall wykazał się fajną inicjatywą, ale wybrał złą drogę do osiągnięcia celu. tym niemniej czekam niecierpliwie na tę ER.Wesołych Świąt :beer: :beer: :beer: :witchmas: :witchmas: :beer::witchmas::witchmas::witchmas::witchmas::witchmas::witchmas::beer::beer::beer::beer:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom