Modelinowy bestiariusz

+
Modelinowy bestiariusz

Po namyśle, doszłam do wniosku, że założę nowy wątek, którego pomysł pojawił się w galerii Blackberry :)Dotychczas stworzone potwory:
[size=12pt]Strzyga, Wywerna i Bleodzuiger, Południca, Geralt, Diaboł(Torque), Fledder, Kuroliszek, Vodyanoi, Smok, autorstwa Blackberry:[/size]
[size=12pt]Mała sesja zdjęciowa :)[/size] Idea nowego tematu przypadła mi do gustu, dlatego tutaj można zamieszczać nowe fotki prac artystycznych, a w tamtym wątku będziemy nadal mogli komentować prace graficzne Blackberry. Mam nadzieję, że wilk syty, a owca cała, przy takim rozwiązaniu :beer:[size=10pt]PS. prace bardzo fajne, czekam na dalsze ;)[size=12pt]PS. Przekroczyłam ilość znaków w poście, więc wprowadzam się na posta Blackberry :beer: [/size][/size]
 
[size=12pt]Dalszy ciąg prac autorstwa niezmordowanego Hostile'a:[/size]
;)
[size=24pt]Shani[/size] [size=24pt]Triss[/size] [size=24pt]Yeavinn[/size] [size=24pt]Zygfyd[/size]
[size=20pt]"Trzej Wiedźminowie" [/size] [size=20pt]Vesemir[/size] [size=20pt]Lambert[/size] [size=20pt]Eskel[/size] [size=12pt]Zjadarka, autorstwa juve-fan-sebek:[/size] [size=12pt]Bleodzruiger, Wywerna, by michałxD:[/size] [size=12pt]Na koniec, wspólna praca Blackberry & A'taeghane :)[/size] [size=12pt]I to na chwilę obecną tyle :)[/size]​
Clancys said:
Strzyga co prawda średnio mi się podoba, ale za to wywerna, bloedzuiger i zeugul (tyle, że to już dzieło Maxz'a) bardzo mi się podobają.
Strzyga była pierwszą figurką jaką zrobiłam z modeliny po kilkuletniej przerwie toteż faktycznie nie wygląda najlepiej na tle dwóch pozostałych stworków. Teraz bym ją zrobiła nieco dokładniej :)Nawet nie wiecie jak Wasze wszystkie komentarze działają mobilizująco. Dzięki![size=10pt]Przeniosłam Tego posta stamtąd tutaj. Proponuję tutaj kontynuować. Ilmarinen :)[/size]
 
Czyli ,że niby tutaj też można komentować prace? Czy też np. prace Maxza trzeba komentować w wątku Blackberry?
 
Prosiłabym aby tutaj kontynuować, nawet to, co zaczęto tam. Jakieś przejście być musi :)
 
A'taeghane/Maxzie! Zrób jakieś fajne zdjęcie swojego zeuglątka w wysokiej rozdzielczości - takie coś to bym chętnie na tapecie chciała ;D
 
Świetny pomysł z tymi modelinowymi potworkami... :beer: Chyba też spróbuję coś stworzyć... ;)
 

SaLi

Forum veteran
Hmm... Jak sie dokladnie przyjrzec to mozna kogos w jakies morderstwo wrobic bo odciski palcow odbijaja sie idealnie w modelino-plastelinie ;D
 
lol, to się nazywa inwencja i chęc ;]brawo, brawo, położyliście mnie tymi ludkami :)A widzisz ;pJeszcze Cię nie raz świat zadziwi, Marceli Szpaku ;DJa tam wierzę, że jak user chce, to potrafi.I biegnę tropić zuchwały spam.Und się odmeldowujedobra dobra, to tylko chwilowy zryw, nie ma się czym podniecać :p
 
Nic tylko do awatarów ga... dawać! Przez patrzenie na te potworki aż mi się gadać chce. Ale czy mi się wydaje czy ten zeugl podbite oko ma?
 
Nigdy sie sądziłam, że się zabiorę za lepienie humanoidów, natchnęło mnie jednak 3 godz. temu na północnicę. Niestety zabrakło mi niebieskiej modeliny, więc zdecydowałam się na jej dzienną siostrę :p Oto[size=14pt]Południca [/size] Jest to mój pierwszy człekopodobny stworek, jak się Wam spodoba to może w przyszłości się odważę na więcej :)
 
"'Niebrzydka rzecz, ale czy ma jakieś praktyczne zastosowanie', jak rzekła młodziutka Cerro do króla Dezmoda na ich pierwszej schadzce" ;) To ten pierwszy epitet pasuje jak znalazł ;)
 
Jakby tylko zrobić z tego ładne zdjęcia... Clancys ze swoimi tapetami mógłby się uczyć... ;)Rewelacja, proszę o jeszcze.
 

jiti

Forum veteran
Południca jest świetna, ale mam pytanie, odzienie dlań też z modeliny zrobiłaś? Bo wygląda tak trochę nie-modelinowo :p (nie żeby było coś w tym złego, tak z ciekawości pytam).
 
Na początku chciałam porobić moim stworom zdjęcia w plenerze. Stwierdziłam jednak, że południca niewiele większa niż kłos pszenicy będzie w prawdziwym zbożu wyglądać dość dziwnie :p Pozbierałam więc trochę wysuszonej trawy, patyczków, roślinek, ukradłam mewce nieco piasku i wzięłam garść ziemi do kwiatków. W końcu z wszystkich tych rzeczy oraz dwóch wydrukowanych zdjęć, które posłużyły za tło, stworzyłam mini studio fotograficzne dla figurek. Zrobiłam im wiele fotek, ale niestety nie wszystkie wyszły jak trzeba... Pokazuje Wam najładniejsze według mnie :) PS. Mam nadzieję, że nie przesadziłam z kolorami :p
 
Max, ja protestuję...Wiwerny i południca z frontu to już lepiej w ujęciu ze stołu wychodziły... kolory akurat nie są problemem...Bloedzuigery całkiem, całkiem... południca profil to całkiem niezła tapeta...Masz może pomysł na skolopendromorfy? 3-sztukowe stadko na przykład...?
 
Wiwernie niestety nie mogłam zrobić dalszego ujęcia, choć wiem, że by to dużo ładniej wygladało. "Podłoże" nie pozwoliło :(
Remedium said:
Masz może pomysł na skolopendromorfy? 3-sztukowe stadko na przykład...?
Myślę, że nie byłoby z nimi problemu, ale... nie mam pojęcia jak wygląda ich tyłeczek! znaczy odwłok :p Poza tym musiałabym kupić nowe opakowania modeliny, bo nie mam już praktycznie brązowego koloru. Na jednego osobnika by może starczyła ta resztka.
 
Top Bottom