Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Zastanawia mnie dość niskie miejsce Finlandii. Widać za mało eurowizyjna piosenka. Teraz myślę sobie, że Lordi też wygrało dzięki image'owi.
 
Cycki są teraz niefajne i krzywdzące, ale przebieranie się za kobietę, robienie sobie makijażu kobiecego i zachowywanie się jak kobieta przez mężczyznę jest postawą godną do naśladowania. Tak to dziś wygląda w Europie, nic Pan nie zrobisz.
Dodaj jeszcze, że trzeba być gejem^^ Bo Conchita to gej przebierający się za babę z brodą.
 
Przypominam, że temat jest o muzyce, nie o kwestiach światopoglądowych. Przypominam również, że określenia typu "zboczeniec" czy "coś" odnośnie czyjegoś wyglądu, czy orientacji nie są na forum akceptowane.

Wyluzujta.
 
Za rok trzeba wprowadzić drobne zmiany

 
Donatan i Cleo zajęli 14. miejsce na Eurowizji po zsumowaniu głosów Europejczyków i jurorów z poszczególnych państw. Okazuje się jednak, że średnią pozycję zawdzięczamy... pogrążeniu przez jurorów! Polska w głosowaniu widzów zajęła np. 1. miejsce w Wielkiej Brytanii i Irlandii, 3. w Austrii, 5. w Grecji, 2. w Islandii, ale... ostatnie i przedostatnie w głosowaniu jurorów. W zdecydowanej większości krajów Donatan i Cleo plasowali się w ścisłej czołówce głosowania widzów, jednak jurorzy nie docenili naszych reprezentantów.




Miejsca Polski w głosowaniu w danych krajach:

Armenia – 11 jury, 16 televoting
Austria – 24 jury, 3 televoting
Azerbaijan – 11 jury, 12 televoting
Belarus – 8 jury, 5 televoting
Denmark – 18 jury, 10 televoting
Estonia – 26 jury, 17 televoting
FYR Macedonia – 12 jury, 3 televoting
Finland – 24 jury, 11 televoting
France – 15 jury, 3 televoting
Georgia – 13 televoting
Germany – 4 jury, 3 televoting
Greece – 17 jury, 5 televoting
Hungary – 15 jury, 7 televoting
Iceland – 23 jury, 2 televoting
Ireland – 26 jury, 1 televoting
Israel – 18 jury, 12 televoting
Italy – 6 jury, 3 televoting
Latvia – 24 jury, 10 televoting
Lithuania – 24 jury, 4 televoting
Malta – 18 jury, 9 televoting
Moldova – 12 jury, 8 televoting
Montenegro – 7 jury, 11 televoting
Norway – 19 jury, 1 televoting
Portugal – 23 jury, 16 televoting
Romania – 23 jury, 21 televoting
Russia – 24 jury, 13 televoting
San Marino – 23 jury
Slovenia – 10 jury, 14 televoting
Spain – 15 jury, 6 televoting
Sweden – 17 jury, 3 televoting
Switzerland – 18 jury, 7 televoting
The Netherlands – 25 jury, 2 televoting
Ukraine – 8 jury, 1 televoting
United Kingdom – 25 jury, 1 televoting

To mówi wszystko o tym konkursie, szkoda słów. Dobranoc wszystkim.
 
Najśmieszniejsze jest to, że głosowanie jury wprowadzono po to, żeby kraje sąsiadujące nie rozdawały sobie punktów. Jak wiemy, nic to nie dało.
 
@Swooneb skąd masz te dane?

Wygrała polityka, a przegrała zabawa.

Chciałbym zobaczyć taką rozpiskę dla Austrii. Jeszcze tli się we mnie nadzieja, że to nie ludzie wybrali, tylko politycy z żiri.

Czekam aż @zi3lona wytłumaczy nam dlaczego Kiełbasa musiała wygrać, bo na razie czuję się taki głupi i zagubiony :)
 
Last edited:
Jury miało pewnie wytyczne (zostało przekupione), że Austria the best, a Polacy mają spadać. Śmieszne i żałosne to...
 
@serek - nie musieli być przekupieni...

@genNighty - coś nie tak z tą tabelą...

Ok, już kumam. Czyli wychodzi na to, że polscy widzowie dali Austrii aż 4 miejsce, a polskie żiri nas uratowało??? Haha... Tragedia...

Ok, spadam, bo już mam dość.

@down - skumałem, śpiący jestem i łeb mi nawala, więc nie myślę. :)
 
Last edited:
Według głosowania widzów zdobyliśmy... 170pkt.
Jurorzy wykasowali nam 108pkt.

A Austria u widzów dostałaby 57 pkt(jeśli dobrze policzyłem bo lekko zmęczony) miała jak wiemy 290 pkt czyli dorzucili jej ponad 200 punktów...
nieważne, to jest tabela z tym jak głosowała Austria, jutro policzę ;p
 
Last edited:
Przyczepiliście się tego faceta (przebranego za babę) z brodą, jak rzep psiego ogona.

Fakt, że wygrał większy "dziwak", ale to Eurowizja, więc...

Poza tym - nie oszukujmy się - Donatan też wysoko zaszedł właśnie dzięki epatowaniu piersiami (dobrze, że nie swoimi ;) ), czyli swego rodzaju skandalem.

Macie na zgodę :) ...

Culture Club "Do you Really Want to Hurt Me"

 
Top Bottom