Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Mam pytanko. Co ten Donatan tak właściwie robi? To jest jakiś raper czy co? Taki polski Timbaland, że tylko w teledysku występuje i nic więcej? :p Nie znam się.

Ale panie ładne. Jakby co to w teledysku dominuje 'szejk jor dupa', ostrzegam.

Donatan-Cleo "SLAVICA"
 
Mam pytanko. Co ten Donatan tak właściwie robi? To jest jakiś raper czy co? Taki polski Timbaland, że tylko w teledysku występuje i nic więcej? :p Nie znam się.

Jak to co tam robi Donatan?
Robi za kobietę w tle ;) ... Tylko niepotrzebnie się ogolił :rofl:

Coś bardziej wpadającego w ucho:

Beware of Darkness "Howl"

 
W sumie... ale mają też na to najlepszą okazję, by się wypromować na świecie.
Tak sobie nawet pomyślałem, że Wurst z Austrii nawet może wpływać na ich popularność. Są wyraźnym przeciwieństwem tego, co on reprezentuje swą sceniczną postacią. Tym samym osoby nastawione do niego negatywnie widzą w Donatanie i Cleo wyraźną przeciwstawność. Nie to żebym coś miał do Austriaka, wokal ma świetny, można powiedzieć, że szopkę odwalił na wysoko postawionej poprzeczce :p, ale szukający argumentów przeciwko niemu mają podstawione pod ręką naszych artystów, którzy tworzą pop na światowym poziomie, dając to co w tym nurcie sprzedawało się zawsze dobrze.
 
Nie chodzi o same cycki i tyłki, ale o całość przekazu. Jedną taką piosenkę można uznać za żart ze stereotypów, ale kolejne mogą zacząć budzić podejrzenia, że to jednak na serio... Taka reklama towarów eksportowych.
 
Last edited:
Nie chodzi o same cycki i tyłki, ale o cało
Ciało?
No wiesz, myślę, że tak :p
Znaczy się wszystko, nie tylko cycki i tyłki. Jest chwytliwy bit, rytm i w ogóle. Nastolatkowie będą szaleć, a dziewczyny w tego rytmach będą tańczyć zumbę. :p
 
Zainstalowałem sobie wtyczki do chroma, które miały swoje skróty klawiaturowe. Nie mogłem napisać "ś" i niechcący zatwierdziłem odpowiedź zanim ją skończyłem :)
 
Jisas, co drugi klip zablokowany w Niemczech ze względu na prawa autorkie i GEMA. Chyba jednak trzeba będzie ustawić zmienne proxy, aby ogarnąć ten wątek...

Ode mnie dziś na wieczór kolejny klasyk - Tool_Forty Six & 2

@Cylonka Kama - ucieszonam. Mało kto podziela mój zapał do Deftonsów ;)
 
Top Bottom