Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Od 1 maja karnety są sprzedawane w cenie 249 PLN, a bilety jednodniowe w cenie 130 PLN.Bilety: www.heinekenmusic.pl; www.alterart.pl; sieć punktów www.ticketpro.pl
 
Rioo said:
Od 1 maja karnety są sprzedawane w cenie 249 PLN, a bilety jednodniowe w cenie 130 PLN.Bilety: www.heinekenmusic.pl; www.alterart.pl; sieć punktów www.ticketpro.pl
no wlasnie ale qmpel mi mowil ze jeszcze w kwietniu karnety kosztowaly nawet mniej w przedsprzedazy na 3 dniowke
 
Wreszcie przesłuchałem ten nowy kawałek Metalliki, do którego Daerdin podał link na poprzedniej stronie. Jakość rzeczywiście jest... jaka jest, ale sam utwór daje nadzieję na świetny album Czuć w tym kawałku MOC.
 
Dziadu said:
A ja własnie kupiłem bilety na Pearl jam do Pragi. No i słono przepłaciłem Ale jako, że bilety rozeszły się w 4 godziny nie było innego wyjścia jak dać w łapę czechom, którzy kupili wcześniej Będę miał miejsce pod samą sceną i nie zamierzam się oszczędzać
A ile dokładnie dałeś? Gdzie dokładnie ma się odbyć ten koncert? Na tej ich sławnej arenie koncertowej (dokładnej nazwy nie pamiętam, ale wygląda to fantastycznie)?
 
Hehe, sumy nie podam bo mnie obśmiejecie (dużo )... ale jestem PJ freakiem i skoro nie przyjeżdzają w tym roku do nas to ja wychodzę im na przeciw.A koncert odbywa się w Sazka Arena (generalnie wszystkie duże koncerty w Pradze odbywają się właśnie tam)
 
Dziadu said:
A koncert odbywa się w Sazka Arena (generalnie wszystkie duże koncerty w Pradze odbywają się właśnie tam)
O tym akurat wiem. Sama zaś Arena wygląda świetnie. Szkoda, że zdjęć nie zrobiłem I szkoda, że w Polsce nie mamy takiego obiektu... bo katowickiego Spodka przez litość nie będę nawet porównywał do Sazkiej Areny.
 
heh własciwie mam blisko (jakies 20 minut) do Szczytna tylko ile się płaci jesli w granicach 90-100 zł to moze się zastanowie
 
Słyszał ktoś kiedykolwiek o czymś takim jak Spacebrain? Ja już nie pamiętam skąd ściągnąłem sobie utwór "Afraid" i przed chwilą mi się w Winampie odtworzyło Taki trochę progressive metal, ale fajne
 
Gwynbleidd66 said:
Słyszał ktoś kiedykolwiek o czymś takim jak Spacebrain? Ja już nie pamiętam skąd ściągnąłem sobie utwór "Afraid" i przed chwilą mi się w Winampie odtworzyło Taki trochę progressive metal, ale fajne
Pierwsze słyszę. Ale ja się tam w sumie za bardzo na czystym metalu nie znam Może Yarpen albo inni będą mieli większe pojęcie o tej kapelce.
 
Co do Kultu to niedawno byl w Krk ale nie bylem.A ja ostatnio "odkrylem" Come Pierwsze Wyjscie z Mroku - genialne Ma ktos ich najnowsza plytke ? I jak wrazenia ?
 
Top Bottom