Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+

Ktoś może wie jak nazywa się muzyka/typ od zaznaczonego momentu do 34.04? Kocham takie utwory - skoczna i wesoła, jednocześnie w klimacie ,,dawnych, przeszłych lat".

Muzykę słychać w tle do dobrego zakończenia w momencie gdy narrator i najemnik nieco przybliżają historię Meve. Wyróżniającym momentem jest pojawienie się Borcha Trzy Kawki (a można go rozpoznać po właśnie 3 czarnych ptakach namalowanych na ubraniu).
 
@LordKasper
Niestety, nie znalazłem akurat tego kawałka w soundtracku Wojny krwi, ale za to gra ma wiele innych, podobnych utworów. Chociażby ten, jeden z moich ulubionych, polecam. :)
Albo to
 
Last edited:
Post automatically merged:

Post automatically merged:

Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Last edited:
DAJCIE MI JUŻ KOLEKCJONERKĘ Z GÓRY. (Ale serio, możecie mi już ją przypisać na GOG-a czy w inne cdprojekt, bo pewnie podczas ujawnienia daty premiery i ruszenia przedsprzedaży będę w pracy). Wskoczyła mi przekładka w głowie i się nahajpowałem.

 
Był ktoś może na koncercie twenty one pilots w piątek?? Mi niestety nie wypaliło :(
Nowa płyta straszny hype na nich mi przywróciła. Ciekawy jestem jak było na koncercie :)
 
Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Last edited:
Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Last edited:
Top Bottom