Naruszenie protokołu - prośba o pomoc

+
W CP77 ponad 2000 godzin. Nie jestem w stanie w żadnej postaci wbić 20 poziom naruszenia protokołu. Jedną postacią po ponad 200 godzinach mam 19 poziom i nie jestem w stanie wbić go do końca. Wszystkie misje wykonane, mapa wyczesana. Bez żadnego problemu leweluję atuty pozostałych umiejętności. Tylko z naruszeniem protokołu mam problem. Zawsze i wszędzie naruszenie protokołu jest nieaktywne. Proszę o sugestie.
 

Attachments

  • 2023-01-22_1027_2.png
    2023-01-22_1027_2.png
    1.4 MB · Views: 61
  • 2023-01-22_1108_1.png
    2023-01-22_1108_1.png
    1.3 MB · Views: 59
16 grudnia 2021 NAPISAŁEM "Gram postacią w której szaleństwem jest wbić 20 lvl naruszenia protokołu, ale chcę bo sobie tak postanowiłem. Mam na ukończeniu 18 poziom i jest problem, bo latam po całym mieście i nie mam na czym ekspić. Tą postacią mam juz nabite 600 godzin, Reszta max 20 poziomy wszędzie...Może po 10 godzinach znajdę w mieście, bądź poza coś za co można otrzymać punkty do tego poziomu...Jakies pomysły, na czym można i jak naruszać protokół? " Może za 10 lat ktoś mi odpowie
 
Last edited by a moderator:
Jakby ktoś znał odpowiedź to zapewne od razu byś ją uzyskał. Także sorry.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to, to że może za późno zacząłeś myśleć o wbiciu tego poziomu i teraz jesteś na takim etapie rozwoju postaci, że ciężko już na czymkolwiek ekspić.
 
Można grindować hakując w kółko to samo. Nie pamiętam czy hakowanie całego pola minowego na granicy też coś w tym kierunku daje.
 
...to nic nie daje, bo 90% hackowania jest powiązane z hackowaniem bojowym, które jestem w stanie zgrindować od zera do 20 lvl na samych automatach w godzinę... Naruszanie protokołu nie ma nic wspólnego z hackowaniem bojowym...
 
Top Bottom