Night City [otwarte całą dobę]

+
Do tych elektrycznych transportówek nie ma niestety :ROFLMAO:

Żartuje sobie przecież.

Ale łańcuchy mogliście posiadać na takie okazję - ponoć nawet na koła wózków widłowych się da takie cudo założyć.

 
Żartuje sobie przecież.

Ale łańcuchy mogliście posiadać na takie okazję - ponoć nawet na koła wózków widłowych się da takie cudo założyć.

Jeździłem kiedyś spalinowym Bułgarem po oblodzonym placu - zabawa była przednia. Ognia do przodu, później pełen skręt - tylko trzeba było się kierownicy trzymać :ROFLMAO:
 
Ja jeździłem BMP po kostce brukowej z szalonym kierowcą, który twierdził że jest w stanie objeżdżać każdy czołg szybciej niż on obraca wieżą, żadna karuzela nie dała mi takich wrażeń. Ogień do przodu a potem kręcimy się w kółko nadal zasuwając mocno do przodu, wypadamy zza budynku i tak dalej. Wydaje mi się że mówił prawdę.
 
Nie żyje Maja Lidia Kossakowska. Miała 50 lat, zginęła w pożarze:( Z kolei Jarosław Grzędowicz, który próbował ją ratować jest ranny.
 
Nie żyje Maja Lidia Kossakowska. Miała 50 lat, zginęła w pożarze:( Z kolei Jarosław Grzędowicz, który próbował ją ratować jest ranny.

Bardzo niedobra wiadomość. :(
Trzymam kciuki, by choć Jarosław Grzędowicz nie był poważnie ranny...
 
>Trzymam kciuki, by choć Jarosław Grzędowicz nie był poważnie ranny...
Bardziej bałbym się o rany psychiczne. Próbował ratować żonę, ale się nie udało. Sam z lubą pomieszkuję na wakacje w swoim domku letniskowym z drewna i nie pomyślałem nigdy że przy takiej sielance może się zdarzyć tragedia.
 
>Trzymam kciuki, by choć Jarosław Grzędowicz nie był poważnie ranny...
Bardziej bałbym się o rany psychiczne. Próbował ratować żonę, ale się nie udało. Sam z lubą pomieszkuję na wakacje w swoim domku letniskowym z drewna i nie pomyślałem nigdy że przy takiej sielance może się zdarzyć tragedia.

Racja... Niestety....
 
Właśnie wybiło mi 15 lat życia forumowego :) Czasem aktywnego, czasem obserwującego, ale zawsze :) Kawał czasu spędzony w internecie, w ciągu którego poznałem wielu wspaniałych ludzi :)

DZIĘKUJĘ, że wytrzymaliście ze mną tak długo :)
Łoli trzeba to uczcić :beer: Wbijaj do Krakowa :)
 
Top Bottom