Night City [otwarte całą dobę]

+
Taka mała ciekawostka, którą spotkałem kręcąc się na rowerze po Warszawie:

GIG.jpg


Piękne :beer: ...
 
Cześć, mały offtop, może ktoś mi pomoże.
System windows 10, czy można zmienić kolor ramek, pasków itd na całkowicie czarny?
Systemowo się nie da, mam wybrany szary, a chciałbym żeby było nieskazitelnie czarno.
Dla zobrazowania, przesyłam zdjęcie pulpitu, gdzie po aktualizacji sterowników graficznych nvidia, paski są całkowicie czarne, do czasu aż wchodzę w menu start.
Czy istnieje jakaś niestandardowa metoda na czarny kolor w systemie?
1.png
 
Też mi stuknęło 16 latek na forum.

Przy czym forum przypomniało mi, że tyle lat miała Adda, kiedy Geralt zdjął z niej klątwę ...

P.S. Ciekawe czy za dwa lata wyjdzie remake pierwszego Wieśka, fajny byłby to moment na świętowanie 18 latek na forum :) .
 
Ja szesnaste urodziny członkostwa na forum będę obchodził dopiero 29 września. Za późno się zarejestrowałem, wcześniej przez jakiś czas byłem obserwatorem incognito :howdy:
 
Mogę się nie znać ... ale jak tak paczam, to mi wygląda na nowe logo tego tematu :p
Teraz bym zrobił lepsze, te ma milion lat.

Szczerze powiedziawszy, to wydaje mi się, że nawet było przez pewien czas logiem tego tematu (a może i dalej jest, jako broken image z pierwszego posta) :think:
 
Dlaczego Mroczne (Ciemne) Miasto jest dopiero na 4 stornie tematu? Gdzie radosny spam? Czy mam znowu spalić wszystkie moje majtki (a do tego pewne miato) i machać do Was swoim arse i podniesionym kiltem? :p
 
To sem znowu ja!! Chciałem się tylko pochwalić, że mam przegrane w Cyberuku prawie 170h, co wbija tą grę na podium mojego czasu gry zaraz po Wiedźminach :p
Czy to nie ty zawsze powtarzałeś, że nie czujesz cyberpunkowego klimatu, że wolisz proste fantasy i CP2077 to nie będzie gra dla ciebie? :p
 
Czy to nie ty zawsze powtarzałeś, że nie czujesz cyberpunkowego klimatu, że wolisz proste fantasy i CP2077 to nie będzie gra dla ciebie? :p
Ja Panu nie przerywałem !! !!

Może i byłem to ja, może i są na to dowody, może i nie czuję klimatu CP!! !! Ale, to jest moja wstydliwa przyjemność i będę grał w gre !! :p
 
Phi... ja mam policzone przez GOG 242 h (a wcześniej mi nie liczył całego tego premierowego grania przez jakiś błąd z zapisami gry) czyli pewnie tak realnie mam około 300 h (z tego przeszedłem od zera na łatce 2.0 i dodatku - wyciągając 86 godzinek).

P.S. W3 to u mnie w sumie ponad 500 h :howdy: ...
 
Ja zawsze robię sporo fotek. Mój realny czas w grze jest trudny do obliczenia, a z dodatku czeka mnie jeszcze ładnych paręnaście, dziesiąt (?) godzin ;D
 
Czas w Wieśku? 358 godz. i 30 min. w wersji premierowej, 864 godz. i 26 min. w wersji Complete Edition i jedno niespieszne przejście całości "nieewidencjonowane" - nie miałem jeszcze zainstalowanego Galaxy. A w CP2077 trzy razy zaczynałem i jakoś nie mogę "złapać przyczepności". Ale kiedyś i jego przejdę.
 
Top Bottom