Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Pytanie: Czy przy zmianie nicka zmieniają się wszystkie wzmianki czy zostają bez zmian?
np. ktoś użyje @AndrewXRW zmieniam nick na np. TyskiePiwo to ta wzmianka też się zmieni?
Zmiana jest jednorazowa więc chciałbym wiedzieć.
 
Pytanie: Czy przy zmianie nicka zmieniają się wszystkie wzmianki czy zostają bez zmian?
np. ktoś użyje @AndrewXRW zmieniam nick na np. TyskiePiwo to ta wzmianka też się zmieni?
Zmiana jest jednorazowa więc chciałbym wiedzieć.
Prawdopodobnie tekst wzmianki czyli @nick raczej zostanie bez zmian. Ale nadal wzmianka będzie prawidłowo odsyłać do adresata po naciśnięciu na nią.
 
@AndrewXRW - Prawdopodobnie w systemie będziesz widziany dalej jako "user_1429467501" (cyfry podane przeze mnie w przykładzie są zupełnie przypadkowe), a nick będzie tylko nakładką na tą systemową nazwę. Przy zamianie nicka z "mbwrobel" na "Wroobelek" żadnych strat nie zaobserwowałem (poza wyczerpaniem możliwości zmiany nicka). Więc bądź dobrej myśli ;).

PS.: Dlaczego chcesz zmienić? Jesteś przecież rozpoznawalny - przynajmniej ja od razu zauważam twoje posty.
 
@AndrewXRW - Prawdopodobnie w systemie będziesz widziany dalej jako "user_1429467501" (cyfry podane przeze mnie w przykładzie są zupełnie przypadkowe), a nick będzie tylko nakładką na tą systemową nazwę. Przy zamianie nicka z "mbwrobel" na "Wroobelek" żadnych strat nie zaobserwowałem (poza wyczerpaniem możliwości zmiany nicka). Więc bądź dobrej myśli ;).

PS.: Dlaczego chcesz zmienić? Jesteś przecież rozpoznawalny - przynajmniej ja od razu zauważam twoje posty.
Nie chcę zmienić, a delikatnie zmodyfikować. Choć z drugiej strony pewnie zostawię tak jak jest. :)
 
Ten błąd był już poruszany, nie mam niektórych osiągnięć (warunki spełniam). Wiem, że w "Najczęściej spotykanych problemach" jest wspomniane o tej sprawie, ale czy ten problem nie został jeszcze rozwiązany? Jakieś rady?
 
Ten błąd był już poruszany, nie mam niektórych osiągnięć (warunki spełniam). Wiem, że w "Najczęściej spotykanych problemach" jest wspomniane o tej sprawie, ale czy ten problem nie został jeszcze rozwiązany? Jakieś rady?
Jakich konkretnie osiągnięć ci brakuje?
 
@szypek26 np. "Idealista I". Aby uzyskać to osiągnięcie należy otrzymać 5 "Dzięki!", tak? Jeśli dobrze rozumiem, to powinienem mieć tego achievementa, a tak nie jest :c.
 
Nie to żeby mi szczególnie zależało, ale u mnie również brakuje osiągnięć, a mianowicie level up! mam tylko VI. NIE wiem czy jesteś to błąd czy jest to czymś innym spowodowane.
 
Nie to żeby mi szczególnie zależało, ale u mnie również brakuje osiągnięć, a mianowicie level up! mam tylko VI. NIE wiem czy jesteś to błąd czy jest to czymś innym spowodowane.
No, czyli masz ok xD

EDIT:
Myślałem, że masz tylko 6 tych osiągnięć i wydaje Ci się, że powinieneś mieć 7. Mój błąd.
 
Do 6 mi brakuje I II III IV i V ta VI znikąd się przecież nie wzięła. Matematyka się kłania xD xD
 
"Szacun na e-dzielni" dotyczy REDpoints'ów? Jeśli tak to tego w ogóle nie mam. @szypek26 Brakuje mi sporo osiągnięć. Jest to spowodowane błędem czy może czymś innym?
 
Last edited:
"Szacun na e-dzielni" dotyczy REDpoints'ów? Jeśli tak to tego w ogóle nie mam. @szypek26 Brakuje mi sporo osiągnięć. Jest to spowodowane błędem czy może czymś innym?
Tak, "szacun na e-dzielni" dotyczy redpointsów.

Wylistuj konkretnie, czego ci brakuje, to być może będę w stanie ci odpowiedzieć. A jeśli nie będę mógł, to przekażę sprawę wyżej. Nie wiedząc, o co chodzi, mogę ci tylko powiedzieć, że zdarza się, że forum zalicza osiągnięcia z opóźnieniem (ale mówimy o kilku dniach, nie tygodniach).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom