Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Przy zgłoszeniu posta wywala "Datebase error".



Powiem więcej - wysłał się nawet dwa razy
Dla upewnienia się przed napisaniem tego posta, jeszcze raz zgłosiłem - i ponownie białe tło, w lewym górnym rogu treść tego błędu itd. Teraz pytanie czy coś się schrzaniło po stronie forum, czy znowu po mojej.
 
Last edited:
Przy zgłoszeniu posta wywala "Datebase error".
... ale raport się wysłał poprawnie. Powiem więcej - wysłał się nawet dwa razy :p

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------

Teraz pytanie czy coś się schrzaniło po stronie forum, czy znowu po mojej.
Nie znaju. Aczkolwiek mogę zgadywać, że problem jednak leży po stronie forum, bo dzisiaj chodzi dosyć ociężale... ;)
 
Można tak powiedzieć :)

U mnie tak się dzieje od około tygodnia (nie zaglądam na forum codziennie więc nie będę kłamał że jest tak dzień w dzień).
Sprawdziłem właśnie w tym momencie i mam pustą białą stronę po próbie wyszukania na forum
 
Dziwne rzeczy czasem się dzieją heh, nie pierwszy raz.

 

Guest 2364765

Guest
Albo mi się zdaje albo w sekcji "Rozmowy o grach" nie działa wyszukiwanie, po przekierowaniu do "wyników" pokazuje pustą stronę.

W znaczeniu takim, że nie pokazuje "brak wyników" tylko pustą, białą stronę.
 
Próba wejścia w powiadomienia (sekcja komentarze) skutkowała czymś następującym:



Pomogła dopiero trzykrotna próba.
 
**** Ludzie, to już nie jest śmieszne. Wylogowuje mnie co parę sekund. Wy se jaja robicie??


EDIT: No i co z tego? Mnie szlag trafia, 3x w ciągu pisania tego posta mnie wylogowało. No ja pierdzielę, weźcie usuńcie to forum, bo szkoda nerwów, skoro nikomu się nie chce tego naprawiać.
 
Last edited:
Od jakiegoś czasu regularnie po napisaniu posta mam zapytanie "czy na pewno chcę opuścić stronę bez zapisania zmian". Następnie post albo znika, albo jest kilkukrotnie.

Poza tym ostatnio forum przypomina raczej jakąś wersję beta. W życiu tak awaryjnego forum nie widziałem. Zdumiewające, że jest to oficjalne narzędzie firmy o globalnym zasięgu.

Używam głównie Chrome, ale błędy pojawiają się na wszystkich przeglądarkach.
 
W FireFox jest to samo.

Przypadki opisane przez Chodaka nie są u mnie nagminne, acz częste. Wywala też co pewien czas, a wyszukiwanie nadal nie działa.

Zaczynam rozumieć ludzką frustrację.

Smuteczek :( ...
 
Zauważyłem też ostatnio, że forum mi się okazyjnie całkowicie rozjeżdża. Do tego stopnia, że nie wiadomo gdzie jest góra, a gdzie dół. Pomaga dopiero F5.
 
I znów to samo.

Zaczynam się zastanawiać, ile czasu tracę z powodu błędów forum. Praktycznie co drugi napisany post skutkuje błędem.
Znajduję też zabawnym fakt, że na pewno mamy osobę odpowiedzialną za forum i ta osoba konsekwentnie milczy. Zaczynam się czuć jak w polskim urzędzie. :D
 
Boshe. Nie wiem jak Wy, ale ja dochodzę do wniosku, że REDzi ewidentnie mają w dupie to forum, bo inaczej by chociaż starali zachować pozory, że się nim interesują. Cały czas jakieś problemy. Albo wylogowuje co chwilę, albo nie doczytuje się forum, albo wyskakują komunikaty, że nieprawidłowy URL, czy błąd połączenia z bazą, albo .. . No przecież to jakaś tragikomedia.
 
Cóż, dekadę forum przeżyło (w kilku inkarnacjach ale zawsze) to chyba dużo.

Aby nie było zupełnie nie na temat powiem (przypomnę?), że psuje się (tak bardzo) panel powiadomień. Bardzo często się nie wyświetla.
 
Nie kojarzę, żeby to było zgłaszane, jeśli tak, to sory za dubla - czasami tematy się niedoładowują (biała strona a w tytule karty link pokazuje) - trzeba odświeżać żeby się załadowało a i tak, rzadko bo rzadko, trzeba ponownie odświeżyć, bo się rozjedzie forum.



A, dobra, w lewym górnym rogu jest ten fatal error, czyli zgłaszane było.
 
Last edited:
Czasem, jak kilkam śpm na poszczególne działy i przejdę na nowo otwarte karty, to mnie wylogowuje. Wtedy trzeba się zalogować ponownie i odświeżyć wszystkie karty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom