Nowe informacje dotyczące ataku hakerskiego

+
Czyli jednak miałem rację pisząc o słabej znajomości języka polskiego?
Komunikat mógł powstać najpierw po angielsku, a potem go przetlumaczono. Większość materiałów dla mediów u REDów tak powstaje. Przynajmniej takie sprawiają wrażenie.
 
@maniak6767: To może mnie uświadomisz? To kolejna rzecz, że wrzucanie takiego komunikatu "bez kontekstu" jest też dziwne, jeśli ów kontekst, o którym piszesz, jest aż na tyle znaczący.
Ale w czym mam kolegę uświadamiać? Od lutego było jakoś cicho o całym wycieku, sprawa przygasła. W ostatnim tygodniu znów zaczęło być o nim głośno. Według mnie odgrzewany kotlet, który znowu miał robić czarny PR (kiedy kurs spółki znajdował się w specyficznym miejscu i zaczął rosnąć, mimo rozczarowującyh wyników finansowych za pierwszy kwartał 2021.
Dlatego chyba oczywiste, że spółka musi reagować na takie newsy. W tym nowym info zdaje się też wzmianka, o krokach jakie podjęła w firma w związku z tym atakiem.
Kontekst jest oczywisty, ale wymaga pewnego rozeznania.

Na podobnej zasadzie zaprzeczono , że ma zostać zaprezentowana nowa gry z serii Wiedźmin podczas WitcherCon. Wystarczyły jakies pogłoski, plotki i zaraz pojawiło się dementi. Niby taki duperel...
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom